Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Педагогиня Ірина Бульба розповіла про вдалий сорт полуниці, якою годує земляків

Педагогиня Ірина Бульба розповіла про вдалий сорт полуниці, якою годує земляків

 

Домашня полуниця — солодка, со­ковита, запашна, м-м-м! Такою ягодою, вирощеною власноручно, годує земляків Ірина Бульба з Ла­дана Прилуцького району.- Мені 50 років, працюю в КЗ "Іванківський лі­цей" Ладанської селищної ради, моя посада — асистент учителя, — розповідає про себе Іри­на Бульба. - Полуницю ми з чоловіком Євгенієм учились вирощувати самі. Спочатку ростили тільки для себе, а що залишалось — продавали, Позаминулого року збільшили ділянку під полуницю до півтори со­тки. У нас ранній сорт — “Ольвія”. Саджанцями поділилась моя колега (їхня сім'я любить вирощувати цю ягоду, має багато сортів).

Полуницю вирощувати важко: треба вчасно поло­ти, прибирати вуса, поли­вати. Цього року вона пе­резимувала гарно, дощів було достатньо, але весна видалась холодною, із пізні­ми заморозками, то ми пере­живали, щоб не померзла. На щастя обійшлося.

Першими стиглими плодами полуниця порадувала неочікувано рано — 11 травня (хоча зазвичай дозріває на два тижні пізніше). “Ольвія” дала чудовий урожай. Як­що хороша погода, достигає швиденько. Збирати її мені допомагають чоловік і мама, Ніна Павлівна. Свої ягоди ми продаємо здебільшого в Прилу­ках маленькими відерцями по 2-3 кг. Ціна - 80-100 гривень за кіло.
Дуже важливо, коли твою робо­ту цінують, пишуть про неї відгуки. Один з останніх розчулив осо­бливо: “Дякую за полуницю! Смачна, запашна. Нагадала нам домівку, — показує Іри­на повідомлення від покупчині — вимушеної переселен­ки з Донбасу. І наостанок до­дає:

- Літо пахне полуницею, травами, квітами, а дуже хо­четься відчути запах миру і спокою, впевненості в завтраш­ньому дні...

Джерело: газета “Гарт”, Аліна Ковальова

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: полуниця, Ладан

Добавить в: