Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У ДПС в Чернігівській області втретє за пів року змінили керівника

У ДПС в Чернігівській області втретє за пів року змінили керівника

 

У Головному управлінні Державної податкової служби у Чернігівській області призначили нову очільницю. З 23 травня цього року обов’язки начальниці виконує чернігівка Тетяна Рубан, яка раніше працювала заступницею начальника обласної податкової служби.Про це вона розповіла під час розширеного засідання обласної координаційної ради з питань розвитку підприємництва.

"Всі проблемні питання, які накопичились у бізнесу, вони за один день не вирішаться. Найперше, що я бачу, це блокування податкових накладних, віднесення платників до ризикової категорії, фіскалізація, касові апарати. Це проблемні питання, які потребують оперативного вирішення", — розповіла Рубан.
За її словами, на базі головного управління ДПС в області вже створені робочі групи з розв'язання цих питань.

Рубан каже, що першими кроками на новій посаді буде розширення вищезгаданих робочих груп з розв'язання проблемних питань, а також кадрові зміни в обласному управлінні.

Нагадаємо, що до Тетяни Рубан протягом чотирьох місяців посаду очільника обласної податкової служби займав Юрій Твердохліб. Тепер його призначили заступником Тетяни Рубан. Він змінив на посаді Людмилу Слотюк, у якої у червні 2023 року ДБР проводило обшуки у межах розслідування кримінального провадження щодо незаконного збагачення чиновниці (ч. 1 ст. 368-5 КК України). Згідно з інформацією аналітичної платформи YouControl, Людмила Слотюк продовжувала очолювати відомство до 25 січня 2024 року.


Джерело: "Суспільне Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Рубан, податкова

Добавить в: