Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Житель Ніжинського ра­йону міняв горілку на російську тушонку

Радио
Радио

Житель Ніжинського ра­йону міняв горілку на російську тушонку

 

62-річний Сергій Глаголєв житель села Рубанка Ніжинського ра­йону обвинувачується прокуратурою в колабораційній діяльності. За даними слідства, під час оку­пації він добровільно запропонував рашистам пожити в його хаті, а також допомагав їм у пошуку їжі, одягу.Сергій працював дояром у кол­госпі. Аж поки не став заглядати до чарки. Випиває постійно, не буйний. Проживає сам на околиці села. Мати померла років десять тому. Коли оку­панти зайшли в Рубанку, облаштували свій блокпост якраз біля його хати. Місцеві бачили, як з десяток окупантів заселилися в будинку Глаголєва Чоло­вік вихвалявся, що міняв у них горілку на російську тушонку й інші продукти харчування. Для себе.

«Чернігівською обласною прокуратурою затверджено та скеровано до суду обви­нувальний акт стосовно чоловіка за фактом передачі матеріальних ресурсів збройним формуванням держави-агресора (частина 4 статті 111-1 КК України). Санкція інкримінованої статті передбачає покарання у виді штрафу до десяти тисяч неоподатковуваних мініму­мів доходів громадян або позбавлення волі на строк від трьох до п'яти років, з позбавленням права обіймати певні по­сади або займатися певною діяльністю на строк від десяти до п’ятнадцяти років та з конфіскацією майна», — повідо­мили у пресслужбі прокуратури області. Глаголєва не затримували.

— Російські війська заходили в Рубанку двічі. Перші 15 душ з'явилися 25-26 лютого і відразу поставили свій блокпост у нас і в Гайвороні. ЗСУ їх швидко вирахували і розбили. За другим разом заїхало близько сотні. Озброєні «до зубів». Відразу наробили окопів для військових, і для техніки. Ховалися також у всіх пустих хатах, — розповів Олександр Павленко, староста. — У селі проживає понад 350 жителів. Троє були поранені улам­ками. На центральній вулиці всі хати (близько 50) прострелені автоматними і кулеметними чергами. Дві жилі і одна нежила хата вщент вигоріли.

Р. S. Можливо, чоловік хотів спо­їти російську армію, щоб ЗСУшникам
було легше їх вибити?

Джерело: газета "Вісник Ч", від 01.09.2022, Ольга САМСОНЕНКО 

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Глаголєв, Рубанка, окупація, колаборант, тушонка, горілка

Добавить в:
 
 


Центр Комплект