Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Прилуках попрощалися з солдатом Максимом Рубаном

У Прилуках попрощалися з солдатом Максимом Рубаном

 

Скорботні дні не полишають Прилуччину. Лише вчора громада провела в останній земний шлях солдата Ярослава Савосіна, а вже сьогодні знову сльози й біль. Різний вік, різні родини, але одна на всіх мета – вільна та соборна Україна, і, на жаль, один убивця – російський агресор, який прийшов на нашу землю.

Закінчився земний шлях ще зовсім молодого парубка. На щиті до рідного дому повернувся Герой – військовослужбовець, солдат Збройних Сил України Рубан Максим Валентинович. Йому назавжди 31.

Народився Максим Валентинович 7 жовтня 1992 року в місті Прилуки. Закінчив середню школу №9. Навчався в Прилуцькому технічному фаховому коледжі. Пізніше продовжив навчання в Сумському університеті.
Максим був щирою, доброю людиною, завжди усміхнений і життєрадісний. У місті всі знали й досі пам’ятають його як Романа Петрика. Та все ж чоловік прийняв для себе непросте рішення й змінив своє ім’я та прізвище.
Працював Максим Валентинович в супермаркетах електроніки та побутової техніки «Фокстрот» та «Ельдорадо».
Максим Рубан був призваний на військову службу по мобілізації 6 квітня 2022 року Прилуцьким районним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки. Проходив службу у військові частині А4712 на посаді стрільця-помічника гранатометника 2-го механізованого відділення 1-го механізованого взводу 1-ї механізованої роти 2-го механізованого батальйону.

7 лютого 2024 року біля населеного пункту Роботине Запорізької області під час виконання бойового завдання, мужньо виконавши військовий обов’язок, у бою за Україну, її свободу та незалежність, Максим Рубан загинув.

У глибокому смутку залишилися рідні Максима: мама Інна Анатоліївна та донька Єва.

Прилуцька громада, схиливши голови та приклонивши коліно, віддала шану загиблому Герою – вірному сину України Максиму Рубану.Джерело: "Град Прилуки", Чернігвський ТЦК та СП

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Рубан, солдат

Добавить в: