Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Кабмін нарешті виділив гроші на від­будову Михайло-Коцюбинського ліцею

Кабмін нарешті виділив гроші на від­будову Михайло-Коцюбинського ліцею

 

Кабінет Міністрів України нарешті виділив на від­будову Михайло-Коцюбинського ліцею 64 мільйо­ни гривень, що були зібрані в серпні минулого року на благодійному футбольному матчі, організовано­му амбасадорами платформи UNITED24 — Андрієм Шевченком та Олександром Зінченком. Відповідну постанову уряд ухвалив 10 травня.— Уже бачив цю новину на сайті Міносвіти. Значить виходимо на фінішну пряму! — радіє директор ліцею Ми­кола Шпак. — Офіційних повідомлень нам іще не надси­лали, думаю, чекають, коли кошти надійдуть уже по фак­ту. Опісля має бути проведено тендер, визначено під­рядника і, дай Боже, безпосередньо стартують роботи з відбудови.

Нагадаємо, що Михайло-Коцюбинський ліцей, в під­валі якого ховалося близько сотні людей, рашисти об­стріляли 4 березня 2022 року. Вдарили двома раке­тами. Одна влучила у спортмайданчик на подвір’ї лі­цею, друга — у навчальний заклад.

Ще будучи в окупації, місцеві взялися рятувати те, що вціліло: меблі позносили у приміщення, де зостався дах, а зруйновану покрівлю накрили плівкою для збе­рігання зерна, яку взяли на місцевому підприємстві. Після визволення селища до порятунку ліцею долучили­ся підприємці, волонтери, селищна рада та Чернігівська ОВА, яка виділила будматеріали. Спільними зусиллями вдалося частково відновити дах, засклити частину вікон, реконструювати систему опалення. Завдяки цьому в лютому минулого року ліцей перевели з дистан­ційної на змішану форму навчання.

— Зараз у нас навчається 374 учні, — продовжує Микола Миколайович. — Початкові і старші класи від­відують ліцей постійно, а середня ланка — на ротаційній основі.
Після відбудови всі учні ліцею зможуть повернутися до очного навчання.

Джерело: газета “Гарт”, Олексій Прищепа

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ліцей, відбудова, Михайло-Коцюбинський

Добавить в: