Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Мер Мени - навідник реактивної системи залпового вогню

Мер Мени - навідник реактивної системи залпового вогню

 

Повістку отримав 11 березня зранку. Наступного дня поїхав на військові навчання.— Вчора у мене закінчилися навчання, — говорить 30 квітня Геннадій Примаков.

— Меняни бачать вас у Мені, в Сосниці.
— Так. Наша база розташування була в Мені. Тому місцеві дивилися і дивувалися, чому я тут. Деякі розповідали, що я втік з армії. Поранений, десь вже в госпіталі лежить з травмою. Що хочеш вже балакають. Я розумію, бо до посадових осіб завжди увага підвищена. Їздив на полігон, на стрільби. Були різні підрозділи.
Військові з Чернігівщини відстрілялися найкраще. І готові до виконання бойового завдання. Другого травня зранку виїжджаємо на Схід.

— Куди?
— На Донеччину. Конкретне місце назвати не можу. Але там зараз дуже складно. Хлопці нас вже чекають. Є два дні на збори.

— Яка у вас посада?
— Навідник реактивної системи залпового вогню. Дасть Бог, до кінця літа закінчиться війна, повернемося додому.

— Звідки знаєте, що до кінця літа?
— Не дуже впевнений, що так буде. Ніколи не робив передбачень, не озвучував услух. Але, коли спонтанно щось казав, інколи ця спонтанність збувалася. Сам в це вірю і у Бога прошу. Терміни різні. І прогнозів багато. І щодо наступів, і щодо перемоги.

Джерело: "Вісник Ч", Юлія Семенець. Фото Геннадія Примакова

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Примаков

Добавить в: