Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Родина хірурга з Мени купила 2 пікапи для ЗСУ

Родина хірурга з Мени купила 2 пікапи для ЗСУ

 

Про це і про самого ліка­ря розповів на своїй сторін­ці у фейсбуці голова Мен­ської ТГ Геннадій Прима­ков. Мова про 54-рінного Сергія Кацарського, чле­на Європейської асоціації хірургів, який пів року то­му почав працювати у Менській міській лікарні і при якому кількість операцій тут зросла більш ніж утричі.— У 2014 році Сергій Михайлович виїхав із Харцизька Донецької області, де працював, на підконтр­ольну Україні територію — через переслідування (за проукраїнські погляди) йо­го родини: терористи з так званої«днр» змушували йо­го навіть копати собі могилу.


В АТО - у першому до­бровольчому мобільному шпиталі імені Миколи Пи­рогова він надавав ме­дичну допомогу не тільки військовим, а й цивільному населенню. Потім працював хірургом у Луганській об­ласті. У квітні 2022 року по­вернувся до роботи в шпи­талі (там служив до серпня, а за якийсь час влаштувався у менську лікарню. — Авт.).

Автомобілі (два пікапи), які придбала родина Сер­гія Михайловича для по­треб ЗСУ, передані медич­ній службі для перевезення поранених.

Джерело: газета “Гарт” від 16.03.2023, Марія ІСАЧЕНКО

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Кацарський, хірург, Примаков, пікапи

Добавить в: