Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » На Чернігівщині попрощалися з чотирма військовими

На Чернігівщині попрощалися з чотирма військовими

 

29 квітня на Чернігівщині попрощалися з чотирма військовими. Чоловіки загинули у боях на Донецькому, Харківському та Луганському напрямках. Про це повідомляє Чернігівський обласний ТЦК та СП.Солдат Білорус Євген Іванович народився 9 жовтня 1979 року в селі Новомиколаївка Запорізької області. Освіту здобував у середній загальноосвітній школі села Воскресенка на Запоріжжі. Потім закінчив ДНЗ «Мелітопольське професійне училище залізничного транспорту», опанував професію "Машиніста електровозів і тепловозів". Також навчався у Дніпровському національному університеті залізничного транспорту.

Після закінчення першого курсу проходив строкову військову службу у складі Прикордонних військ України. На малій батьківщині займався сільським господарством, розвивав тваринницьке виробництво. У 2014-му вперше став на захист України, боронив Донеччину. У 2016-му уклав контракт, а після його закінчення певний час працював на Броварському алюмінієвому заводі, у той час почав проживати в селі Рудьківка Бобровицької громади на Чернігівщині. У лютому 2021 року повернувся до війська, обіймав посаду механіка-водія розрахунку протитанкового артилерійського взводу. Після початку повномасштабної війни продовжив боронити Батьківщину. Загинув 26 травня 2022 року у бою на Донеччині. Попрощалися та поховали у Бобровиці.Старший солдат Кузьменко Олександр Володимирович народився 8 липня 1995 року в селі Авдіївка на Коропщині. Там ріс і закінчив школу, після навчання проходив строкову військову службу. Служив у Севастополі та Бердянську. У 2023 році долучився до лав ЗСУ, служив стрільцем-помічником гранатометника в окремій аеромобільній бригаді, боронив східні кордони України. 7 березня 2024 року під час виконання бойового завдання на Луганщині тримав мінно-вибухову травму. Проходив лікування на Київщині, з часом переведений до шпиталю на Львівщині, де 24 квітня 2024 року серце воїна зупинилося. Попрощалися та поховали у селі Авдіївка на Коропщині.

Молодший сержант Карандашев Владислав Вадимович народився у Чернігові 12.04.1991 року. Навчався у ЗОШ №12, згодом перевівся до ЗОШ №30, яку і закінчив. У 2009 році проходив строкову військову службу, після цього вступив до Чернігівського юридичного коледжу, по випуску отримав військове звання "лейтенант внутрішньої служби". Продовжив проходити службу у підрозділі швидкого реагування Лук'янівського СІЗО у Києві. До лав оборонців долучився у 2023 році, спочатку виконував завдання у складі роти охорони Чернігівського ОТЦК та СП, з часом долучився до окремої мотопіхотної бригади на посаду гранатометника стрілецького відділення. Загинув 19.04.2024 року під час виконання бойового завдання на Харківщині. Попрощалися у Чернігові, поховали на Яцево.Солдат Нечай Юрій Михайлович народився 16.11.1972 року у Чернігові. Після початку повномасштабної війни долучився до лав оборонців України. Службу ніс на посаді стрільця-помічника гранатометника механізованого відділення. Загинув 13.04.2024 під час виконання бойового завдання на Луганщині. Попрощалися у Чернігові, поховали на кладовищі с.Трисвятська Слобода Чернігівського району.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: попрощалися, військові

Добавить в: