Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Чернігові та Ніжині попрощалися з двома військовими

У Чернігові та Ніжині попрощалися з двома військовими

 

4 квітня на Чернігівщині попрощалися з двома військовими. Вони загинули у боях на Донецькому та Запорізькому напрямках. Про це повідомляє Чернігівський обласний ТЦК та СП.

Солдат Михайленко Максим Анатолійович народився 8 лютого 1977 року
в Луганську. Закінчив музичну школу - грав на фортепіано та гітарі, захоплювався малюванням. Закінчив Луганський машинобудівний коледж та Східноукраїнський національний університет за фахом інженера-електрика. Працював в Укртелекомі. У 2014-му році був активним учасником Луганського Євромайдану, але був вимушений полишити рідне місто. З того часу проживав у Чернігові, де продовжив працювати. Водночас встигав писати картини, вивчати історію України, писати вірші та романи. У 2023 році долучився до лав ЗСУ. Службу проходив на посаді механіка-водія медичного пункту евакуаційної бригади. Загинув 29 березня 2024 року на Донеччині, до останнього рятуючи життя побратимів.

Попрощалися з воїном у Чернігові, поховали на кладовищі Яцево.
Солдат Карпенко Олександр Миколайович народився 26 червня 1975 року в місті Ашгабад (Туркменістан) в сім’ї військового. В 1983 році сім’я переїхала в село Дуболугівка на Чернігівщину. Закінчив 8 класів місцевої школи та вступив до Ніжинського СПТУ – 35, яке закінчив за спеціальністю «Тракторист».
В 1993 році проходив строкову військову службу, потім працював на пилорамі.
В 2015 році долучився до лав ЗС України. Брав участь в АТО. У квітні 2022 року вкотре став на захист України. Вирушив боронити Запорізький напрямок, де і загинув 26 березня 2024 року під час виконання бойового завдання.

Попрощалися у Ніжині, поховали на Центральному кладовищі.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: попрощалися, військові

Добавить в: