Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » До жителів Лубенця не може доїхати «швид­ка», через те що аграрії та рибалки розбили єдину дорогу

До жителів Лубенця не може доїхати «швид­ка», через те що аграрії та рибалки розбили єдину дорогу

 

«Хоч лягай під машини», — кажуть жителі Лубенця на Коропщині. Там місцеві аграрії з ПП «Коропські аграр­ні інвестиції» приступили до збиран­ня кукурудзи, яка зимувала на полях. Урожай перевозять великоваговим транспортом (чим більший тоннаж автівок, тим власникам вигідніше — можна робити менше рейсів). Для до­роги, що з’єднує це невеличке село з Атюшею — центром старостинського округу, це погибель. Тим більше що вона ще не встигла просохнути.

— До цього до нас без проблем доїжджали і хлібна машина, і «швид­ка», і шкільний автобус. Автомобілі Червоного Хреста (ним у села грома­ди приїжджає мобільна медична бри­гада. — Авт.) та мобільної соціальної служби теж не застрягали. А тепер це недорога, а місиво. Щебінь, яким ра­ніше підсипали вибоїни, вгруз у зем­лю - там знову ями, - бідкаються се­ляни.

— Днями на місце виїжджала ко­місія селищної ради. Працівники від­ділів комунального майна та земель­ного разом зі старостою зафіксували факт пошкодження дороги на ді­лянці протяжністю понад два кіломе­три, — стверджує і голова Коропської селищної ради Володимир Куніцин.

— Будемо офіційно звертатися до балансоутримувача — ДП «Агентство місцевих доріг Чернігівської облас­ті» та агропідприємства. Попередня розмова з аграріями про ремонт до­роги вже була.

Проте як і коли розв’яжеться про­блема, не відомо.

— Тут хоч зрозуміло, кому висува­ти претензії. А в нас у Городищі на ву­лиці Шевченка ситуація ще гірша, і ні­кого не прищучиш, — висловлює дум­ку сусідів мешканка села Наталія Антоненко.

Розказує: дорогу на сільській ву­лиці знищили... рибалки. Розвідали, що поблизу на Десні добре клює, тож їдуть безперестанку. Не тільки свої, а й із сусідньої Сумської області. Зараз — в основному джипами. Менш по­тужні автівки застрягають.


— Рибалкам - задоволення, а нам — біда, — продовжує Наталія Петрів­на. — Не на всюдиході з двору вже й не
виїдеш. Якщо зранку намічена поїзд­ка, доводиться звечора закидати гли­бокі — до пів метра — колії. Про екс­трені ситуації страшно навіть думати. Мало не в кожного біля двору стоїть якась перешкода для машин, бо ри­балки тепер їздять під самими хатами. Але ці перешкоди зупиняють не всіх.

— Як можна допомогти людям? — запитую Володимира Миколайови­ча.
— Це дорога загального корис­тування. Заборонити їздити нею селищна рада не може. Допомогти мо­жемо хіба що ремонтом. Минулого року для підсипання комунальних до­ріг придбали понад 700 тонн щебе­нево-піщаної суміші. У нинішньому треба не менше. Скільки реально ви­йде (адже місцеві бюджети збідніли), зараз сказати важко.Джерело: газета "Гарт", Марія Ісаченко

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Лубенець, дорога, аграрії, Коропщина, рибалки

Добавить в: