Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Міськрада просить у міністерства дозволу заселити більше родин ВПО на Дрозда, а не лише пільговиків

Міськрада просить у міністерства дозволу заселити більше родин ВПО на Дрозда, а не лише пільговиків

 

Міська рада Чернігова звернулась до Міністерства соціальної політики для отримання дозволу на заселення до модульного містечка по вул. Дрозда родин ВПО, оскільки те, хто може жити в такому житлі чітко регламентує постанова Кабміну. Про це йшлося на нараді у муніципалітеті.На фото - в.о. міського голови Олександр Ломако

Як повідомив присутнім в.о. міського голови Олександр Ломако причиною звернення до Мінсоцполітики, у свою чергу є те, що до міськради зверталися родини з окупованих населених пунктів інших областей та з Чернігівської області (в нашій області є чимало внутрішніх переселенців через постійні обстріли росіянами прикордоння - ред.), яким через військові дії нема де жити.

У разі позитивної відповіді від Мінсоцполітики 32 родини (внутрішньо переміщені, але не пільгові категорії) зможуть заселитися у модульне містечко на вул.Дрозда.

Нагадаємо, що в це містечко в листопаді заселились люди, яке втратили своє житло, через бойові дії і є соціально незахищеними. Таких - 80 родин. 7 двоповерхових будинків мають 112 мебльованих помешкань - 28 двокімнатних і 84 однокімнатних квартири.

В перспективі міська рада хоче, аби це житло, коли втратить потребу для ВПО стало житловим фондом для комунальників.Джерело: телеканал "Дитинець"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Дрозда, переселенці, нарада, Ломако

Добавить в: