Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Модульне містечко на вул. Дрозда готове до заселення людей, які втратили власне житло та ВПО

Модульне містечко на вул. Дрозда готове до заселення людей, які втратили власне житло та ВПО

 

З листопада люди, які втратили своє житло внаслідок активних бойових дій та внутрішньо переміщені особи, почнуть заселятися в квартири модульного містечка на вул. Володимира Дрозда. 26 жовтня у Чернігівській міській раді з претендентами на це помешкання, провели зустріч стосовно розселення, а сьогодні, 27 жовтня на засіданні виконавчого комітету погоджені важливі рішення: майно містечка взято на баланс фонду комунального майна, а також затверджено тариф на послуги з управління будинками.

— Це результат ефективної міжнародної співпраці Чернігова з партнерами. Ми вдячні Товариству Червоного Хреста за таку суттєву допомогу. Більше 240 людей отримають нове, якісне, повноцінне житло, з якого вони зможуть переїхати після того, як отримають повноцінну компенсацію за державними програмами і відбудують власні помешкання, — сказав під час засідання виконкому в.о. міського голови Олександр Ломако.

Олександр Ломако також висловив слова вдячності на адресу міського голови Чернігова Владислава Атрошенка, завдяки якому у свій час була налагоджена ця співпраця з Товариством Червоного Хреста, і заступнику міського голови Віктору Геращенку, який координував реалізацію проєкту.

На території модульного містечка знаходиться сім двоповерхових будинків, у яких розміщено 112 одно- та двокімнатних квартир. Всі умебльовані та забезпечені побутовою технікою. Ця частина робіт повністю профінансована Товариством Червоного Хреста. А от підготовчі роботи, фундаментні, підведення всіх комунікацій, благоустрій — взяла на себе Чернігівська міська рада.

Абсолютно все містечко працює за допомогою електроенергії, в тому числі, і обігрівається. Модульні будинки оснащені електричними приладами для опалення в осінньо-зимовий період, у тому числі, місця загального користування. Розрахунок електроенергії для кожної квартири здійснюватиметься за лічильником і мешканці сплачуватимуть за це самостійно, а от розрахунок за обігрів місць загального користування включений в тариф утримання будинку.

Напередодні, 26 жовтня, у Чернігівській міській раді провели зустріч зі всіма претендентами на отримання ордерів на ці помешкання. Після спілкування люди виявили бажання подивитися на запропоноване їм житло, а вже після визначитися, чи підходить їм і чи готові вони заселятися.
Джерело: пресслужба Чернігівської міської ради

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: містечко, модульне, переселенці, помешкання

Добавить в: