Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Сергій Бугера, за те, що навернув дружину кочергою відробить 120 годин

Сергій Бугера, за те, що навернув дружину кочергою відробить 120 годин

 

51-річного Сергія Бугеру із Ларинівки Новгород-Сіверської громади перевиховуватимуть працею. Так днями вирішив місцевий райсуд. Він при­судив чоловікові 120 годин громад­ських робіт за те, що той напідпитку побив свою дружину Наталію (їй 55 років). Сергія кинувся на неї з мета­левою кочергою, бо дорікнула, що не приніс води в хату...«Два чоботи - пара», — так кажуть од­носельці про подружжя Бугерів. За словами людей, обоє не гребують випивкою. Офі­ційно ніде не працюють, живуть із підробіт­ків. Донедавна тримали хазяйство: коро­ву, птицю. Однак місяців зо два тому худобу забрала до себе старша дочка подружжя — Ірина. Вона замужем, мешкає в сусідньому Троїцькому. Молодша дочка Наталії і Сергія Тетяна — теж має свою сім'ю і живе на Сосниччині. Люди говорять, що упродовж останнього року Бугерам помагав грошима син Наталії від першого чоловіка — Віталій. Він присилав їм частину «бойових» (виплат військовослужбовця ЗСУ). Та ось уже кілька місяців як Віталій числиться, безвісти зниклим. Побратими ж переконані що він заги­нув...

Що стосується подружньою життя Сер­гія і Наталії, то селяни розказують, що кон­флікти між ними траплялися не раз. Особли­во напідпитку. Доходило й до того, що маха­ли кулаками. Та потім завжди мирилися, поліції ніколи не викликали. Аж до подій, що розігралися минулого місяця.

Того дня (11 вересня) пара була вдома. Зранку Ната­лія попросила чоловіка наносити води в ха­ту. Той сказав, що принесе пізніше. А сам пі­шов із дому, щоб випити. Коли ж повернув­ся (близько 11-ї). виникла сварка. Якраз че­рез те, що не виконав обіцяного. Під час пе­репалки Бугера схопив кочергу, кинувся із нею на дружину ударив бідолашну кочер­гою зразу по потилиці і по тімені, а потім по правому передпліччю і правому коліну. І тіль­ки після цього заспокоївся.

Пробачити таке Наталія не могла і набрала 102. Сергій ніку­ди не втікав, дочекався поліцейських, пояс­нив, що сталося. У Наталії зняли побої. Зго­дом відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 125 ККУ (умисні легкі тілесні ушко­дження). Судово-медична експертиза під­твердила характер травм, тож за іншою стат­тею справи не перекваліфіковували.

Провадження розглядав Новгород-Сіверський райсуд. Своєї провини Сергій не заперечував. Розкаявся і заявив, що засу­джує свою поведінку. Попросив у дружини пробачення. Йому світило до 850 гривень штрафу, до 200 годин громадських або ж до року виправних робіт. Суддя зупинився на громадських роботах. Присудив 120 годин. Вирок іще не набув законної сили, тож «перевиховання» Сергій іще не пройшов.

А Наталія після побиття перебралася до дочки в Троїцьке і до сих пір залишається там. Односельці впевнені, що подружжя по­мириться А як воно буде — час покаже.

Джерело: газета “Гарт”, Юрій Нікітін

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Ларинівка, Бугера, кочерга, побиття, подружжя

Добавить в: