Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Приміщення ветдільниці у Бутівці продали в 63 рази дорожче від початкової ціни

Приміщення ветдільниці у Бутівці продали в 63 рази дорожче від початкової ціни

 

Увага до аукціону, на яко­му мала продаватися будів­ля колишньої ветеринарної дільниці в Бутівці на Сосниччині, була прикута через її неймовірно низьку вартість. Фонд державного майна ви­ставив на продаж відносно нову (збудована у 2002 році) споруду площею 54,9 кв. м., встановивши стартову ціну в розмірі всього 110 грн. 50 коп. (щоправда, на почат­ку торгів вона була удвічі ви­щою, але бажаючих придба­ти нерухомість тоді не виявилося).— Чому? Адже ціна сміш­на
, — запитую місцевого старосту Леоніда Ляшика.

Місцевим споруда не потрібна, бо в усіх є своє жито. А пере­селенці до нас їхати не хочуть. Село, в якому зараз близько чотирьох сотень мешканців, - за Десною. До центру громади, де лі­карня і вся інфраструктура, з по­чатку повномасштабного вторг­нення добиратися проблематично — через підірваний міст.

- Ветеринарну діль­ницю закрили близько ро­ку тому. Приміщення в нор­мальному стані. Простояло без господарів недовго, не встигло зруйнуватися. І не розграбоване. Навіть із де­якими меблями.

У ньому одна вели­ка кімната, дві менші, ко­ридор. Усередині є підвал. Опалення пічне. Покрівля металева. Тільки електрика відрізана, - продовжує Ле­онід Миколайович.

Місцеві кажуть: споруда — з ракушняка, для житла малопридатна, взимку бу­де холодно. Та для тих, хто без даху над головою, — ва­ріант.

Аукціон був призначе­ний на 11 жовтня. Всім бу­ло цікаво, хто ж купить діль­ницю і за скільки.

Якби бажаючих не вия­вилося, ціну б знову знизи­ли. Але вони були — чотири приватні особи і релігійна організація «Харизматична релігійна громада повного Євангелія «Відродження» ». На самому початку аукціону ціну підняли до 120 грн., а в кінці третього раунду вона зросла до 7 002 грн.

Таку суму запропонува­ла одна з учасниць — Кате­рина Тібеж. Вона й стала власницею будівлі.

— Жінка не місцева. — каже староста. — Тому роз­питати її про плани поки що не вдалося. Можу тільки, як колишній будівельник, при­пустити. що розбирати спо­руду на будматеріали на­вряд чи будуть — воно того не варте.

Було б добре, якби при­міщення відремонтували і використовували, бо в се­лі й без нього повно порож­ніх хат.

Оновлено 20.10.2023


Заступник начальника Управління ФДМУ по Чернігівській області Ольга Титаренко надає уточнення Катерина Тібеж відмовилася від підписання протоколу аукціону. На разі площадкою прозорро продажі сформовано протокол з наступним переможцем: Релігійна організація "Харизматична релігійна громада повного євангелія" з ціною продажу 7000.00 грн. Чекаємо рішення другого переможця.

Джерело: газета “Гарт”, Марія Ісаченко

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: аукціон, Бутівка

Добавить в: