Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Чернігові 9-класник підкорює серця містян грою на баяні

У Чернігові 9-класник підкорює серця містян грою на баяні

 

Король баянів, це не старий мем, що гуляв інтернетом у 2007-му, саме так називає себе чернігівський 9-класник Кирило Волошко. Він блогер-баяніст, який підкорює мережу грою на баяні.Хлопець розповів журналістам, що любов до баяна - від дідуся з Сосниці, який мав маленький баян і хотів, аби хлопчик також грав на цьому музичному інструменті. Коли він пішов до початкової школи, батьки записали його також до музичної. Баян, на якому грає хлопець подарував його батькові вчитель, коли той також вивчав баянну справу. Вже 6 років він вчиться грати на баяні та каже, що це не заважає навчатися у звичайній школі. 3 роки тому, знайомий хлопця запропонував йому створити акаунт в Інстаграм, так і розпочалась його блогерська кар'єра.

Зараз король баян має рекламників, які самі запропонували йому співпрацю. Нещодавно хлопець надіслав своє відео, де грає на баяні в мікрорайоні Масани у Тік-Ток канал Чернігова, і його переглянули близько 70-ти тисяч користувачів даної соцмережі. У коментарях просили записати аналогічні відео у їхніх районах міста.


Минулого року грою на баяні Кирило збирав гроші на віск для окопних свічок, які робив разом з мамою та на теплі речі для ЗСУ. Збирає кошти на потреби ЗСУ і зараз.

Пісенний репертуар Короля баянів постійно збільшується. Знає більше 36-ти пісень, намагається вчити сучасні українські пісні. Планує і далі розвиватися у блогерстві, батьки підтримують його у цій справі.Джерело: телеканал "Дитинець"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: баян, Волошко, блогер

Добавить в: