Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Благодійний фонд «Рокада» забезпечує переселенців у Чернігові одягом

Благодійний фонд «Рокада» забезпечує переселенців у Чернігові одягом

 

Одяг на холодну пору року терміново потрібен переселенцям, число яких у Чернігові і області цього року знову різко зросло (через посилення обстрілів прикордонних громад з боку ворога). Але й ті родини, особливо багатодітні, що переїхали до нас раніше з півдня та сходу України, так само не мають достатньо одягу: адже малі діти швидко ростуть, а їх матері тимчасово не працюють.

Благодійний фонд "Рокада" надає допомогу (зокрема одягом та наборами речей першої необхідності) внутрішньо переміщеним особам та постраждалим від російської агресії. Фонд "Рокада" отримує партії одягу і взуття виробництва європейських країн від своїх партнерів - управління верховного комісара ООН у справах біженців.

Особливо слід звернути увагу на ці можливості тим родинам, які нещодавно переселилися або ж повернулися до Чернігова, а тут у них було втрачене житло й майно.Марія Маневич регіональна координаторка благодійного фонду «Рокада» в Чернігівській області:
- Зараз у нас зростає кількість ВПО. До цієї категорії також додались люди, які евакуювались з прикордонних сіл Чернігівської області.

Тетяна Рослік переселенка з Донецької області Бахмутського району пгт.Нью-Йорк прийшла за одягом від "Рокади". У неї троє дітей приїхала до Чернігова, тому що в її населеному пункті проходять бойові дії. Окрім одягу фонд допоміг їй постільною білизною, продуктовими наборами і посудом.

Наталія Вертегел переселенка з Запорізької області, як і Тетяна тепер живе у Чернігові. Її населений пункт зараз окупований.Марина Яценко фахівець з видачі непродовольчої допомоги благодійного фонду "Рокада" у Чернігівській області повідомила, що допомога надається постраждалому населенню та внутрішньо переміщеним особам (ВПО) на підставі документів, які засвідчують їх статус. Тобто це довідка ВПО, або акт пошкодженого майна (для мешканців м.Чернігів, майно яких зруйновано на 80-100%, що підтверджується актом огляду).

Якщо ви входите до категорії зазначених осіб і хочете отримати допомогу треба звернутися на "гарячу" лінію за номером 067-337-01-61. Далі спеціалісти оброблять запит, враховуючи критерії вразливості людини.Джерело: "Північна Брама"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Рокада, одяг, переселенці

Добавить в: