Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Кішка ловила мишей для собаки. Учень 3-ї школи написав історію, як виживали покинуті родиною тварини

Кішка ловила мишей для собаки. Учень 3-ї школи написав історію, як виживали покинуті родиною тварини

 

Іван Семенов учень 3-ї школи створив для шкільного конкурсу саморобну книжку, де описувалась історія виживання кішки і собаки, яких його родина вимушена була покинути під час облоги Чернігова. Хлопчик отримав за цю історію 1-ше місце.Оксана Колотило заступниця директора школи №3 розповіла, що подібних історій в України, коли люди залишали тварин, тікаючи від війни - багато. Родина Семенова залишила кішці Моллі і собаці Топіку корму, якого вистачило на тиждень.
Топік важив 90 кг., був старий (13 років) і на думку родини не зміг би пережити далеку дорогу, а також він був приязний лише до членів родини власників, а до чужих завжди налаштований агресивно. Хлопчик написав, що родина, через те що довелось покинути тварин всю дорогу плакала.

Топік і Моллі прожили в оточенні самі цілий місяць, спали разом у Топіка в будці. Сусіди, які повернулись до Чернігова раніше за Семенових розповіли, що Моллі ходила на поле і ловила там мишей, аби собак не здох з голоду.

1-ше місце Іван розділив з хлопчиком Платоном, який написав історію про фінанси. Конкурс започаткували, щоб показати дітям, як з маленької історії може вирости книга, а з маленьких авторів знані професіонали. Всього історій для конкурсу було надано 32.Джерело: телеканал "Дитинець"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: собака, кішка, виживання

Добавить в: