Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Поліція охорони створює простір вашої безпеки

Поліція охорони створює простір вашої безпеки

 

АКТУАЛЬНО Повномасштабне вторгнення з жорстокою наочністю показало кожному з нас, наскільки важливим є питання безпеки. У страшні часи бомбардувань, облоги та загрози окупації Чернігова, велика кількість жителів міста та області вимушена була евакуюватися, рятуючи найдорожче – власне життя та життя своїх дітей. А нерухоме майно довелося лишити напризволяще. Втім у клієнтів поліції охорони у ті чорні дні було на одну турботу менше. Керівництво та увесь особовий склад поліції охорони прийняли рішення залишитися та продовжувати сумлінно виконувати взяті на себе обов’язки. Це була єдина охоронна структура, що працювала в місті у страшні часи облоги.

Завдяки подвигам ЗСУ та Тероборони, ворог відступив з Чернігівщини, і тепер ми можемо будувати життя наново. Зараз особливо важливо максимально убезпечити не лише власні оселю й приміщення, де знаходяться підприємства, офіси,склади або ведеться бізнес, а й подбати про персональну безпеку членів власної родини та рухомого майна. Саме з цією метою поліцією охорони було створено проект «Простір вашої безпеки».Про подробиці нового проекту «Простір вашої безпеки» розповідає начальник Управління поліції охорони в Чернігівській області, полковник поліції, Ігор Іванович Магдибор

«Через повномасштабну війну багато людей виїхало за кордон або оселилося в інших областях. Велика кількість житлових приміщень, офісів, підприємств Чернігівщини лишилися без нагляду. Поки тривав наш попередній проект, «Варта вашої оселі», до нас звернулося дуже багато нових замовників. І ми вирішили, що наступним логічним кроком в напрямку убезпечення мешканців області буде правильно розпочати проект, присвячений персональній безпеці. В основу його ми поклали послугу з GPS-моніторингу місцезнаходження людини або автотранспорту.

Діти – наше майбутнє, їхня безпека – наш пріоритет. На сьогодні під нашим пильним захистом знаходяться понад 200 навчальних закладів області. Але незабаром починаються шкільні канікули. Поки дорослі на роботі, діти залишаються без нагляду. А ситуації бувають різні: наприклад, хтось ломиться у двері або чіпляється на вулиці. Щоб бути спокійним за дитину 24/7, вам не знадобиться купувати вартісне обладнання та платити великі гроші. Послуга GPS-моніторингу коштує всього 100 грн на місяць. Треба буде тільки скачати наш спеціальний додаток з GPS-трекером та встановити на смартфон собі й дитині. Ми його собі запрограмуємо, і коли у разі небезпеки дитина натисне кнопку SOS, сигнал надійде у цілодобову чергову частину, дитину знайдуть за геолокацією й протягом 5-7 хвилин прибуде наряд. А якщо вона десь загралася, пішла до друга без попередження, а телефон розрядився, ми оперативно визначимо та повідомимо вам її останнє місце перебування.

Люди похилого віку - окрема вразлива категорія, яка потребує особливої уваги та турботи. Для них теж буде актуальною послуга з GPS-моніторингу. Старенькі можуть заблукати, раптово втратити пам'ять, у них може статися інсульт або інфаркт. Особливо небезпечно це для тих, хто живе а селі далеко від дітей. Кнопку SOS можна винести на панель телефону, щоб людина мала змогу в один клік викликати наряд. Це дуже актуально, якщо людині раптом стало погано, у неї порушилося мовлення або координація рухів. Замість того, щоб телефонувати 103 й довго пояснювати, що сталося та куди їхати, можна натиснути на кнопку і викликати наряд поліції охорони. Це дозволить виграти для себе критично важливий час. Співробітники на місці нададуть невідкладну медичну допомогу та транспортують людину до медичного закладу.

GPS-моніторинг також дозволяє цілодобово відстежувати рухоме майно з негайним реагуванням у випадку потреби. Для автівки слід придбати спеціальний трекер, але його вартість дуже демократична й доступна для будь-якого автовласника. Послуга буде корисною як для власників персонального транспорту, що не ставлять авто на паркінг з охороною, так і для аграріїв, вантажних та пасажирських перевізників. Керівник зможе відстежувати, де знаходиться його техніка.

Ми піклуємось про вашу приватність. Не обов’язково тримати геолокацію весь час ввімкненою. Просто натисніть на кнопку SOS, коли відчуєте небезпеку, і тоді вона ввімкнеться автоматично, дані оновляться і ми побачимо, де ви знаходитесь в поточний момент.

Серед наших клієнтів – не лише приватні особи, а й найбільші державні та приватні установи й підприємства області. Ми щиро вдячні їм за багаторічну успішну співпрацю й робимо все, щоб виправдовувати їхню довіру до нас. За 2023 рік не було допущено жодної крадіжки з об’єктів, що охороняються нами. І ми будемо робити все, щоб завершити цей рік з поточним результатом».Чому варто обрати Поліцію охорони?

 • Поліція охорони продовжує працювати у районах Чернігівської області, що майже щодня потерпають від ворожих обстрілів. Усі об’єкти, розташовані у північному прикордонні, лишилися під охороною, там забезпечується реагування та обслуговується сигналізація. Тож якщо ви досі вагаєтесь, чи варто виїжджати у безпеку, бо страшно залишити майно без нагляду, - довіртесь Поліції охорони. Вона подбає про те, щоб ваша домівка була захищена від мародерів. У разі необхідності, ваше майно буде взято під охорону менше ніж за добу завдяки комплекту швидкого розгортання.
 • На момент облоги Чернігова увесь особовий склад поліції охорони та керівництво перебували у місті на його обороні. Електромонтери обслуговували об’єкти навіть під час активних обстрілів міста та в тимчасовій окупації, а поліцейські посилювали охорону особливо важливих об’єктів.
 • Не зважаючи на війну, Поліція охорони не втратила клієнтів. Продовжується оновлення автопарку, постійно модернізується обладнання та техніка. Усі працівники, починаючи від електромонтерів і закінчуючи поліцейськими, так само, як і до повномасштабного вторгнення, проходять навчання та курси підвищення кваліфікації.
 • Війна внесла корективи в роботу Поліції охорони, додавши функції з охорони блокпостів та оборони міста. Але це не заважає працівникам їздити на спрацювання й охороняти ваше майно. Більш того, наряди тепер подвійно посилені.
 • Поліція охорони пропонує співпрацю на дуже вигідних умовах з індивідуальним підходом до кожного. Матеріальний стан населення зараз непростий, тому, якщо клієнт не може сплатити всю суму одразу, йому нададуть розстрочку терміном на декілька місяців.
 • Поліція охорони діє на упередження. Тут не будуть чекати, поки щось станеться, а потім думати, що з цим робити. Тут зроблять все, щоб запобігти інциденту й гарантувати ваші безпеку та спокій.
 • Блекаути минулого року не зламали поліцію охорони, а, навпаки, простимулювали розробити нову систему реагування у екстрених випадках повного знеструмлення. Було створено резерви для посилання охорони об’єктів, напрацьовано механізми реагування у таких ситуаціях. Також було облаштовано пункт незламності з усім необхідним спорядженням (генератор, Старлінк, теплі напої). Наразі його роботу призупинено, але у випадку повторення екстрених відключень Поліція охорони рада усім, кому потрібно буде підзарядити гаджети або вийти на зв'язок з рідними.

Якщо ви все ж надаєте перевагу приватним структурам, будь ласка, обирайте лише перевірені часом компанії, що мають реальні рекомендації.Поліція охорони – це:

 • 70 років сумлінної та надійної праці у сфері охоронних послуг:
 • працівники з правом на озброєну охорону та застосування владних функцій щодо правопорушників;
 • високий рівень професійної підготовки співробітників;
 • сертифіковані пульти централізованої охорони;
 • комплекти швидкого розгортання, які дозволяють убезпечити ваше майно за добу;
 • моментальна швидкість прибуття групи реагування: до 8 хвилин з моменту виклику.
Для замовлення послуг або отримання додаткової інформації завітайте за адресою: м. Чернігів: вул. І.Франка, 4-А.
Телефон приймальні: (0462) 676-991 (з міського телефону).
Або телефонуйте цілодобово за номерами:
0 800-502-220 (безкоштовна інформаційна лінія);
0970502220, 0990502220, 073502220 (з мобільного телефону, за тарифом вашого оператора).

Підготувала Ольга Мелашенко

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Поліція охорони, охоронні послуги, начальник Управління поліції охорони в Чернігівській області, Ігор Іванович Магдибор

Добавить в: