Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Карети швидкої допомоги відтепер під захистом Поліції охорони Чернігівщини. З турботою про тих, хто рятує життя.

Карети швидкої допомоги відтепер під захистом Поліції охорони Чернігівщини. З турботою про тих, хто рятує життя.

 

Між Управлінням поліції охорони в Чернігівській області та КНП "Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" Чернігівської обласної ради досягнуто домовленості та укладено договір щодо співпраці в сфері забезпечення безпеки медичного персоналу. Це допоможе захистити медичних працівників та уникнути злочинів.
- В автомобілях швидкої допомоги встановлені gps-обладнання з тривожними кнопками, що дає нам можливість відстежувати їх місцезнаходження та у разі необхідності – негайно реагувати на повідомлення, які надходитимуть від медичних співробітників. – коментує заступник начальника Управління поліції охорони в Чернігівській області Сергій Дерев’янко.Як тільки черговий оператор головного пункту централізованого спостереження Управління поліції охорони отримує сигнал «Тривога», одразу визначається адреса, звідки надійшов виклик та направляється найближча група реагування, яка прибуває на місце за лічені хвилини.
Ми дякуємо медичним працівникам за їх щоденну героїчну службу та робитимемо все для їхнього захисту та безпеки!

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: поліція охорони Чернігів

Добавить в: