Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » В Україні стартував проєкт Департаменту поліції охорони «Варта вашої оселі». Проєкт реалізовується за підтримки Національної поліції України.

В Україні стартував проєкт Департаменту поліції охорони «Варта вашої оселі». Проєкт реалізовується за підтримки Національної поліції України.

 

АКТУАЛЬНО Його мета – інформування населення щодо ефективних засобів захисту від злочинних посягань, побудова безпекового середовища у громадах та профілактика майнових злочинів. Адже ключове завдання Національної поліції, і безпосередньо поліції охорони – безпека громадян.

- Аби ваш дім став неприступною фортецею для посягань злодіїв, - розповідає начальник Управління технічної охорони ДПО Віталій Новіков, – обирайте послуги поліції охорони. А саме: комплекс засобів та заходів: сучасна охоронна сигналізація та робота професіоналів: якісне обслуговування, надійне спостереження та миттєве реагування.

На сьогодні поліція охорони – найнадійніша охоронна структура України з 70-річним досвідом. Тільки за минулий рік завдяки встановленим охоронним послугам, поліція охорони попередила понад 11 тисяч квартирних крадіжок.

Нам довіряють захист власного майна та особисту безпеку понад 400 тисяч фізичних і юридичних осіб й щороку їхня кількість постійно зростає. Адже – якість наданих послуг та довіра замовників поліції охорони – пріоритет!

Чому варто довірити свою безпеку саме Поліції охорони?

Розповідає Ігор Магдибор, начальник Управління поліції охорони в Чернігівській області, полковник поліції.
«У Поліції охорони працюють виключно професіонали високого рівня. Групи реагування - це найкращі з тих, хто пройшов підготовку у профільних учбових закладах та стажування при Департаменті поліції охорони.

Якщо зловмисники спробують проникнути до об’єкту, що нами охороняється, на пульт одразу ж надійде сигнал тривоги, і вже за декілька хвилин на місце події приїде озброєна група поліцейських охорони. Наші співробітники, на відміну від працівників приватних фірм, мають дозвіл на носіння вогнепальної зброї та застосування спецзасобів (наручники, газові балончики, кийки), та можуть проводити процедуру затримання. Тож не доведеться витрачати час, додатково телефонуючи 102 та очікуючи на прибуття наряду.

Для того, щоб поліцейські мали змогу максимально швидко реагувати на виклики, ми постійно оновлюємо наш автопарк. Так, за останні роки він був оновлений на 70%.

Наші наряди реагування розміщені в різних локаціях міста. Це дозволяє найбільш оперативно реагувати на виклик та відправити до Вас екіпаж, який знаходиться найближче.

Крім того, ми маємо групи реагування не лише в межах обласного центру, але й у всіх районних центрах. У Козельці, Ніжині, Прилуках та Корюківці групи працюють цілодобово, в інших райцентрах – в нічну зміну. Тож ми захистимо Вас незалежно від того, де ви мешкаєте і що Ви довірите нам: гараж, нічний клуб, банк, квартиру.

Окремої уваги варта соціальна послуга «тривожна кнопка». Ми пропонуємо встановити її будь-яким об’єктам. Такі об’єкти маркуються спеціальними наліпками на вході з написом «Терміновий виклик поліції». Це потрібно для того, щоб кожна людина, що стала свідком або жертвою злочину, могла звернутися до працівників найближчого об’єкту з такою кнопкою та попрохати викликати поліцейських на допомогу».Безперечно, нашою гордістю є відкриття модернізованого головного пункту централізованого спостереження, що відповідає міжнародним стандартам та має відповідну сертифікацію. Він є єдиним в області та немає аналогів. Тому це є підтвердженням того, що в нас немає конкурентів – це ми є у них!

З початком повномасштабного вторгнення, особовий склад підрозділів Поліції охорони залишився на місцях та продовжував виконувати свій борг перед Державою із забезпечення територіальної цілісності нашої Батьківщини. Ми були єдиними, хто продовжував забезпечувати охорону майна наших клієнтів. Завдяки цьому не було допущено жодної крадіжки з довірених нам об’єктів.

Обирайте перевірених! 70 років досвіду!

З питань замовлення охорони або отримання консультацій телефонуйте з мобільного на номер 9899 або на сайті: www.securitypolice.com.ua, і ми подбаємо про вашу безпеку!

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: поліція охорони, безпека громадя, Ігор Магдибор, професіонали високого рівня

Добавить в: