Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » SWEET.TV запрошує на концерт Ольги Сумьскої та Віталія Борисюка з подарунками

SWEET.TV запрошує на концерт Ольги Сумьскої та Віталія Борисюка з подарунками

 

АКТУАЛЬНО 12 травня в МПК м. Чернігова відбудеться концерт Ольги Сумьскої та Віталія Борисюка, що пройде в рамах благодійного туру «З піснями до перемоги». Ініціатор і партнер туру ― SWEET.TV. SWEET.TV ― це наше, українське. Організатор туру ― агенція івентів «Садиба мьюзік» ― постачальник найкращих позитивних емоцій.
Кошти від продажу квитків будуть направлені на підтримку героїчних ЗСУ. У турі «З піснями до перемоги» вже зібрано понад 317 тис. грн. І ми впевнені, що завдяки глядачам міста-героя Чернігова, який є малою батьківщиною першого у світі пса доброї волі і не з новин знає, що таке окупація, ця сума збільшиться.


Глядачі отримають подарунки від SWEET.TV ― сертифікат на вільне підключення найкращого тарифу на місяць.

Придбати білети можна в касах міста та на сайтах Kontramarka.ua, Karabas.com, Internet-bilet.ua. Частина квитків буде передана безкоштовно нашим захисникам і захисницям та ВПО.

«Сили дають добрі справи. Війна принесла мільйони трагічних історій, зруйновані долі, знищені міста. Загинула величезна кількість наших людей. Тож добрими справами, добрим словом ми маємо надихати», ― каже Ольга Сумська.

Тож приходьте на концерт Ольги Сумьскої та Віталія Борисюка. Коли українці гуртуються, випромінюють добро і силу ― темрява відступає. Відчуйте всю силу нашої нескореної громади, бо ви ― то є частина тієї сили. До зустрічі.

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: SWEET.TV, Ольга Сумська, Віталій Борисюк, благодійний тур, підтримка ЗСУ

Добавить в: