Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » “Сьогодні представники всіх фракцій працювали разом та конструктивно”, - Олександр Ломако про засідання сесії Чернігівради

“Сьогодні представники всіх фракцій працювали разом та конструктивно”, - Олександр Ломако про засідання сесії Чернігівради

 

АКТУАЛЬНО Відбулася 31-ша (позачергова) сесія Чернігівської міської ради VIIІ скликання. Сьогодні, 2 травня, у сесійній залі зібралося 30 із 42 депутатів та депутаток. На розгляд було винесено 18 питань.
Перш, ніж затвердити порядок денний та розпочати розгляд питань, в.о. Чернігівського міського голови Олександр Ломако звернувся до присутніх і зазначив, що дуже добре, що міська рада знову об’єдналася. Ніякі спроби розділити та показати комусь її недієздатність не вдалися.— Мені було прикро на минулій сесії бачити стільки пустих місць в цьому залі. Окремі сили хотіли розділити нашу міську раду. Місяць тому тут були присутні лише 22 депутати. Я радий, що сьогодні ми знову об’єдналися. Ніякі спроби розділити раду та показати комусь її недієздатність не вдалися.

Рада об’єднана. В цьому залі я бачу представників усіх партій, яких обрали на виборах чернігівці. Ми зібралися в Чернігівській міській раді. Разом. Щоб вирішувати питання життя та розвитку нашої громади. І попри різні партійні прапори, нас об‘єднав синьо-жовтий стяг та інтереси нашого міста.
Так має бути і надалі, адже у нас багато роботи для відновлення та розвитку нашого красеня-Чернігова. І саме на це чекають люди міста-Героя, які обрали цю міську раду та очікують конструктивної роботи. Саме до неї я всіх і закликаю.

Серед розглянутих затверджених під час засідання рішень, включення ще до двох військових частин до Програми шефської допомоги, що дозволить спрямовувати фінансування з міського бюджету на їх підтримку; затвердження Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів та додержання тиші в громадських місцях; внесення змін до переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади Чернігова, що підлягають приватизації у 2023 році; блок земельних питань, звіт начальника управління освіти, депутатські запити та низка інших, важливих для громади рішень.

 

Також під час сесії відбулося нагородження спортсменів та тренерів. Вони отримали Подяки та грошові винагороди від Чернігівської міської ради за вагомі професійні досягнення та високі спортивні результати за підсумками 2022 року. Серед нагороджених: Дмитро Суярко — переможець та бронзовий призер Зимових Паралімпійських ігор у Пекіні, Володимир Сторожко — тренер-викладач Чернігівського регіонального центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю "Інваспорт", Андрій Литвинець — тренер-викладач Чернігівського регіонального центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю "Інваспорт", Олексій Коломієць — срібний призер Літніх Дефлімпійських ігор-2022 у Кашіас-ду-сул (Бразилія) з плавання, Владислав Адамович — багаторазовий переможець Літніх Дефлімпійських ігор-2022 у Кашіас-ду-сул (Бразилія) з плавання, Дмитро Гунько — тренер-викладач комунального закладу "Чернігівська обласна дитячо-юнацька спортивна школа осіб з інвалідністю" Чернігівської обласної ради.

Також під час засідання Олександр Ломако повідомив, що минулого тижня Чернігів отримав від Парламентської Асамблеї Ради Європи нагороду Прапор Честі.

- Це друга із чотирьох категорій нагород. Наша мета мати всі чотири. Я думаю ми спільно попрацюємо над аби, Чернігів отримав їх всі. Це визнання все таки європейського вектору розвитку нашого міста і того, що ми стали щитом від зла, зупинили його на нашій території і врятували Європу.
Ми зараз в контакті з організаторами і представники ПАРЕ в урочистій атмосфері, я думаю, в червні це буде, в Чернігові вручать цей прапор місцевому самоврядуванню і він займе своє достойне місце. Це буде додатковим стимулом для нас працювати ще краще, в інтересах нашого міста і наших містян,
- говорить Олександр Ломако.

За матеріалами пресслужби Чернігівської міської ради

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: сесія Чернігівської міської ради, Олександр Ломако

Добавить в: