Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Рятувальники, правоохоронці та медики отримали Подяки міського голови за ліквідацію наслідків ракетного удару

Рятувальники, правоохоронці та медики отримали Подяки міського голови за ліквідацію наслідків ракетного удару

 

АКТУАЛЬНО Рятувальникам, правоохоронцям та медикам, які надавали допомогу постраждалим та ліквідовували наслідки ракетного удару, що здійснила росія 19 серпня по центральній частині нашого міста, Олександр Ломако вручив Подяки міського голови.

Сьогодні, 22 серпня, в.о. очільника Чернігова зустрівся з представниками та представницями екстрених служб, які з перших хвилин трагедії були в її епіцентрі та допомагали постраждалим.— Від імені громади і від себе особисто, хочу подякувати за вашу працю, за те, що ви робили з перших хвилин терористичного акту росії. Всі служби, це бачили всі чернігівці, були на місці і робили свою роботу. Я розумію, що це ваша робота, яку під час війни також потрібно виконувати, але, я вважаю, що вона все одна має бути відзначена, як мінімум, словами подяки від громади міста, за все, що було зроблено оперативно та професійно, що допомогло врятувати життя людей і максимально швидко ліквідувати наслідки цієї атаки, сказав під час зустрічі Олександр Ломако.

Подяки міського голови за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, проявлений при наданні екстреної медичної допомоги постраждалим внаслідок ракетного удару у м. Чернігові (19 серпня 2023 року) отримали працівники та працівниці КНП «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», «Чернігівська міська лікарня №2», «Чернігівська міська лікарня № 3», «Чернігівська обласна лікарня», «Сімейна поліклініка», районного управління ГУ ДСНС України у Чернігівській області, ГУ ДСНС України у Чернігівській області; Чернігівського районного управління поліції ГУНП в Чернігівській області.
Пресслужба Чернігівської міської ради

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Чернігівська міська рада, Олександр Ломако, рятувальники, правоохоронці, медики, ліквідація наслідків ракетного удару, 19 серпня

Добавить в: