Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Бурятка з Чернігова Олена Бабенко шиє пояси і шапки для ЗСУ

Бурятка з Чернігова Олена Бабенко шиє пояси і шапки для ЗСУ

 

Жінка народилась у Росії, в місті Улан-Уде. Понад 30 років живе в Україні, має українське громадянство та намагається говорити українською.Олена каже, їй соромно показувати свій паспорт, бо там вказано її місце народження.

"Десь перетинали блокпости, мені було дуже соромно показувати свій паспорт, де вказано місце народження Бурятія. Було дуже соромно за це, намагалась так пальцем прикривати це, щоб ніхто не бачив".

З початком широкомасштабної війни жінка розпочала допомагати ЗСУ. Каже, не може прийняти напад її колишньої батьківщини.

"Де Україна, а де там Бурятія? Як? Що ми їм такого зробили тут, що вони таку агресію до нас виявляють? В мене просто не вкладається в голові. Я не могла повірити, що Росія наважиться напасти на Україну".

Разом зі своїми колежанками, Олена шиє речі для військових та відправляє їх на фронт. Зараз, завершує партію поясів. Матеріали їй надали з відходів на швейному виробництві, дещо купують за власний кошт.

Вона каже, за день може виготовити до 10 таких поясів. До цього шила шапки, бафи, шкарпетки та подушки для військових.

"В грудні ми завершили шапки, стали військові замовляти матраци. Ми нашили більше сотні шапок, бафи рахувала-рахувала та збилася з рахунку".

Окрім теплих речей Олена Бабенко власноруч робить і різноманітні ляльки-мотанки, які продає, а кошти віддає на потреби ЗСУ.

У вільний час жінка пише вірші про війну та мріє про перемогу України.Джерело: "Суспільне Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Бабенко, пояси, швачка, Бурятія

Добавить в: