Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Газовики Чернігівщини відновили газові системи вже в 347 оселях, пошкоджені внаслідок бойових дій

Газовики Чернігівщини відновили газові системи вже в 347 оселях, пошкоджені внаслідок бойових дій

 

АКТУАЛЬНО Під час бойових дій у Чернігові електрогазозварник відділу капітального будівництва «Чернігівгазу» Віктор Кущенко працював над відновленням пошкоджених мереж. З того часу пригадує такий випадок: «Коли місто залишилось без світла та тепла, єдиним джерелом енергії для людей залишався газ. Тому ми докладали всіх зусиль, щоб врятувати газові мережі. Щоб люди могли воду підігріти та їсти зварити. Одного разу відновлювали мережі у багатоповерхівці – підняли мене у ківші екскаватора, і я так працював на висоті, латав дірки від ворожих снарядів. Коли закінчили, біжить жінка: «Почекайте, хлопці, вам бабуся коровай хоче спекти - заберете, поїсте». Ми були дуже розчулені, коли 90-річна бабуся спекла і винесла нам коровай на подяку за нашу роботу».Під час бойових дій на Чернігівщині та після її звільнення від ворожих російських військ Віктор з колегами вже відновили газові системи у 347 будинках та квартирах. Замінювали пошкоджені ділянки труб, встановили 19 комбінованих будинкових регуляторів тиску та 34 нових лічильника замість повністю знищених. Базою для їхнього виготовлення стали два метрологічних центри RGC Metering, де виготовляють також smart-лічильники. Це дозволило газорозподільним компаніям, які працюють в зоні бойових дій, швидко замінювати лічильники, що вийшли з ладу внаслідок ворожих атак.КБРТ – комбіновані будинкові регулятори тиску – італійські. Під час бойових дій в Чернігівській області серйозно постраждало, в тому числі, і газорегулювальне обладнання в оселях українців. Снаряди та осколки знищували комбіновані будинкові регулятори тиску. Це установки для пониження тиску з середнього на низький безпосередньо в домогосподарствах споживачів, адже побутові газові прилади працюють саме на низькому тиску газу.
Регулятори Pietro Fiorentini, які ставлять замість знищених та застарілих, є найвищим стандартом якості в газовій галузі. Завдяки сучасній конструкції вони можуть довше підтримувати вхідний тиск для стабільної роботи газового обладнання в оселях споживачів навіть при зміні тиску в мережі, а також мають меншу схильність до утворення витоків. Крім того, мають високий клас точності та не потребують заміни деталей, є набагато довговічнішими за КБРТ старого зразка. І довели свою надійність під час бойових дій - завдяки якості конструктивних елементів ці регулятори не відключалися внаслідок таких фізичних впливів, як вібрації та вибухові хвилі.Партнерство РГК з провідним європейським виробником Pietro Fiorentini дає можливість операторам ГРМ, що працюють під цим брендом, модернізувати мережі навіть у військовий час. АТ «Чернігівгаз» відновлює та модернізує газові системи з використанням найсучасніших європейських технологій та обладнання, загалом у 2022 році компанія замінила і встановила споживачам 14,7 тисяч сучасних лічильників та 2343 КБРТ.

АТ "Чернігівгаз"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: АТ "Чернігівгаз", РГК, КБРТ,

Добавить в: