Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » На Чернігівщині в останню путь провели чотирьох захисників, які загинули на сході України

На Чернігівщині в останню путь провели чотирьох захисників, які загинули на сході України

 

2 лютого пройшло поховання чотирьох захисників Чернігівщини, які загинули та отримали поранення на сході України. Про це повідомляють Чернігівський обласний ТЦК та СП, сторінки місцевих громад та родичі і друзі загиблих.Солдат Сілкін Олександр Олексійович народився 15 липня 1970 року у селі Борківка. Тут ріс та навчався у місцевій середній школі. Після неї вступив у професійно-технічне училище №18, а по закінченню навчання працював будівельником у Чернігові.
До лав Захисників України Олександр долучився з перших днів повномасштабного ворожого вторгнення. Службу ніс у військовій частині А1815 на посаді сапера інженерно-саперного відділення.

Загинув 27 січня 2023 року
під час виконання чергового бойового завдання поблизу населеного пункту Нескучне на Донеччині.Сержант Бондар Богдан Миколайович народився 27 квітня 1988 року у Чернігові. У 2005 році закінчив місцеву СЗОШ №19, а з 2006-го по 2007-й роки проходив строкову військову службу. Протягом 2009-2014 років чоловік працював слюсарем з ремонту та обслуговування технологічних установок на “ОТКЕ” облтеплоенерго. Разом з тим, у 2011 році розпочав навчання у Чернігівському державному інституті економіки та управління.
З 2015-го по 2016-й роки Богдан проходив службу за контрактом в одному з підрозділів ДПСУ, після його закінчення продовжив військову службу, але уже в лавах ВМС ЗС України до 2018-го року. У 2019-му наш земляк вкотре підписав контракт на проходження військової служби у лавах Збройних Сил, брав безпосередню участь в Операції об'єднаних сил на сході України, а у 2021 році повернувся до цивільного життя.
З початком повномасштабної війни Богдан не лишився осторонь, повернувшись до військової справи та вкотре взявши до рук зброю, аби разом з побратимами стати на захист рідної Батьківщини. Службу проходив у складі військової частини А0281 на посаді стрільця-номера обслуги взводу охорони бригадної артилерійської групи.

Загинув 23 січня 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Кремінна на Луганщині.
Попрощалися з Олександром та Богданом у Чернігові в Катерининській церкві, поховавши воїнів на кладовищі "Яцево".


Старший солдат Іващенко Микола Миколайович народився 9 серпня 1982 року
у селі Тиниця. Тут навчався у місцевій школі, а після її закінчення проходив строкову військову службу. У 2015-му році чоловік вперше став на захист Батьківщини, брав участь в антитерористичній операції на сході України, а у 2015-му році повернувся до цивільного життя.
Останнім часом Микола працював у службі охорони в Києві, а у квітні 2022 року долучився до лав оборонців України вже в умовах повномасштабної війни. Службу ніс у складі військової частини А4574 на посаді старшого стрільця.

Загинув 27 січня 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу с Кліщіївка на Донеччині.
Попрощалися з земляком у Бахмачі, поховавши його на кладовищі рідного села. Вдома у Миколи залишилися батьки, брат та дружина.

Солдат Бронський Руслан Сергійович народився 1 квітня 1981 року у Сосниці. Тут закінчив місцеву середню школу ім. Довженка.
У квітні 2022 року долучився до лав Захисників Батьківщини. Службу ніс у військові частині А4118 на посаді навідника відділення та разом з побратимами віддано захищав Україну від російських окупаційних військ.

Загинув 27 січня 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Новосілка на.

Попрощалися з земляком у Сосниці, поховавши його на центральну кладовищі. Вдома у Руслана залишились дружина та двоє дітей.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: захисники, попрощалися

Добавить в: