Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У багатодітної матері забрали дітей, через те ще побила кочергою дочку

Радио

У багатодітної матері забрали дітей, через те ще побила кочергою дочку

 

18 січня Городнянський районний суд Чернігівської області закінчив розгляд кримінальної справи по обвинуваченню Єрмак Яни Володимирівни у скоєнні правопорушення ч.2 ст. 125 КК України (умисне легке тілесне ушкодження, що спричинило короткочасний розлад здоров'я або незначну втрату працездатності). Вчинення таких дій карається громадськими роботами на строк від 150 до 240 годин або виправними роботами на строк до 1 року, або арештом на строк до 6 місяців, або обмеженням волі на строк до 2 років.Згідно з матеріалами справи у непрацюючої Яни Єрмак уродженки м.Нікополь 4 доньок, побила ж вона свою дочку Дереку Сніжану Валеріївну. Це сталося 07.07.2022 близько 7-ї ранку у будинку родини.

Малолітня дівчинка отримала від матері три удари долонею правої руки по обличчю, від чого дівчинка впала на підлогу, а обвинувачена нанесла їй ще два удари пластиковим совком по лівій руці та тулубу, а також нанесла три удари металевою кочергою по лівій нозі, чим заподіяла малолітній потерпілій тілесні ушкодження у вигляді закритої черепно-мозкової травми, що включає: синці лівої навколоочної та лівої виличної ділянок, струс головного мозку, які згідно висновку експерта відносяться до категорії тілесних ушкоджень легкого ступеня тяжкості

Обвинувачена у судовому засіданні свою вину у вчиненні вказаного кримінального правопорушення визнала. У своїх показаннях суду розповіла, що 07.07.2022 виповнилось 14 років її дочці. Іменниця звинуватила сестру Сніжану у тому, що та викрала у неї зарядку до телефону і що нібито продала подружці за 20 гривень. Перед цим на Сніжану скаржились сусіди, що вона краде полуницю і у неї вона стала помічати гроші, які невідомо, де вона їх брала. В тому числі через все це, як стверджувала обвинувачена, вона вирішила покарати Сніжану і вдарила її. Також пояснила, що того ранку випила рюмку спиртного за День народження старшої дочки.


На суді Яна Єрмак розкаювалася, пояснювала, що своїх дітей любить, пояснила, що після смерті чоловіка виховує їх сама, тому не стрималась. Після того як неповнолітніх дітей у неї забрали до спеціального закладу, вона зробила для себе відповідні висновки і навела лад в оселі, створила придатні умови для повернення дітей до неї. Вказувала, що живе родина за кошти від пенсій, які отримують її діти, через втрату годувальника. Сама вона не працевлаштована. Однак просить застосувати покарання у виді штрафу.

Допитана в режимі відеоконференцзв`язку із іншого приміщення малолітня потерпіла підтвердила слова матері та переповіла події, які були зазначені в обвинувальному акті. Також Сніжана розповіла, що після побиття в сльозах поїхала велосипедом із дому, а по дорозі зустріла місцеву продавчиню, якій, плачучи, розповіла, що її побила матір. Жінка викликала швидку допомогу і соціальні служби. Сніжана розповіла, що деякий час перебувала на лікуванні в лікарні, а пізніше її з трьома сестрами направили до спеціального центру в м. Ніжин, де вони зараз перебувають. Мама їх відвідувала, наразі дівчинка матір пробачила і очікує на зустріч з нею.

Свідок розповіла на суді, в цілому родина обвинуваченої характеризується в селі нормально, однак мати вживає спиртні напої.

Суддя Карпинська Наталя Михайлівна призначала покарання обвинуваченій у виді 160-ти годин громадських робіт, а також пройти пробаційнупрограму «Подолання агресивної поведінки» строком на 2 місяці.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Єрмак, Городня, побиття, діти

Добавить в: