Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Зник біля військомату. У мені 4-й день розшукують екс-кандидата на посаду голови громади

Зник біля військомату. У мені 4-й день розшукують екс-кандидата на посаду голови громади

 

У Департаменті з питань цивільного захисту та оборонної роботи ОДА повідомили, що 15 січня проводились заходи щодо пошуку мешканця с. Киселівка, Корюківського району (Менська ТГ), громадянина Ніколайчика К.О., 1990 року народження, який 12 січня, зник біля р. Мена в м. Мена, Корюківського району. Станом на 16 год. 30 хв. зниклого не знайдено.

У Фейсбуці знайома чоловіка Ольга Синюта виставила його фото та вказала, що останній раз Ніколайчика бачили по вул. Чернігівський шлях, біля військомату, приблизно о 23.00 12.01.23.
Він був одягнений як на фото нижче.“Будь яка інформація дуже важлива. Пишіть у особисті повідомлення, або телефонуйте за номером 066 426 17 29”, - пише Ольга.


Як відомо, 32-річний Костянтин Ніколайчик 6 років тому балотувався на посаду голови Менської ОТГ тоді він  не пройшов ні на голову міської ради, ні у депутати об’єднаної громади, але був депутатом районної ради.
Восени 2020-го року Ніколайчик також брав участь у виборах Менської громади, у списках зазначалось, що він працює на приватне підприємство “Бірківське”, інженер-землевпорядник.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Мена, Ніколайчик, зник

Добавить в: