Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » 14,5 тисяч споживачів газу на Чернігівщині вже долучилися до акції з ресурсозбереження «Дерево життя»

14,5 тисяч споживачів газу на Чернігівщині вже долучилися до акції з ресурсозбереження «Дерево життя»

 

АКТУАЛЬНО Сьогодні надзвичайно важливими є економія енергоресурсів, таких як електроенергія та вода, і відповідальне ставлення до природних ресурсів. Саме тому було започатковано акцію «Дерево життя». Приєднатися до неї може кожен, хто віддає перевагу користуванню електронними сервісами, такими як мобільні додатки чи онлайн-кабінет, а паперові рахунки отримує за звичкою, а потім викидає у смітник.
При відмові від паперових платіжок ми економимо енергоресурси – електроенергію та воду, причому двічі: спочатку - на виготовленні паперу, потім - та на друку квитанцій. І, звичайно ж, зберігаємо дерева, які потрібно зрубати для виробництва паперу.

Якщо перекласти цю економію мовою цифр, то маємо такі:

  • щомісяця для жителів Чернігівщини друкується понад 350 тисяч квитанцій лише за розподіл газу. Для цього потрібно майже 900 кг паперу та 530 кВт*год електроенергії щомісячно.
  • за рік це понад 10 тонн паперу та 6360 кВт*год електроенергії. Такий обсяг споживає 42 домогосподарства за один зимовий місяць.
  • 14,5 тисяч споживачів Чернігівщини, які вже відмовилися від паперових рахунків, щомісяця рятують одне дерево від вирубування, і 12 дерев – на рік. Адже на виготовлення 12 тисяч аркушів паперу йде одне дерево.
Тому вибір електронних квитанцій – це вибір свідомого споживання.

Відмовитися від паперового рахунку за розподіл газу можна в Особистому кабінеті 104.ua.

Зробити це просто:
  1.  Перейдіть в особистий кабінет 104.ua і натисніть на три лінії у лівому верхньому куті екрана
  2.  Оберіть пункт «Розрахунки»
  3.  Натисніть «Відмовитися від паперового рахунка» у розділі «Рахунок»
Запрошуємо всіх долучитися до збереження енергетичних та природних ресурсів, використавши цей простий спосіб.

До того ж, електронні квитанції мають ряд переваг:
  •  Електронні квитанції містять всю інформацію про спожитий газ та мають таку ж силу, що і паперові.
  •  Їх можна переглянути будь-якої миті в особистому кабінеті 104.ua та у мобільному додатку, завантажити у PDF форматі на комп’ютер чи телефон та переглядати без доступу до інтернету.
  •  Такі платіжки з’являються швидше, ніж паперові, в електронних сервісах 104.ua.
А на додачу до врятованих дерев ми саджаємо нові. За рахунок заощаджених на ресурсах коштів в рамках проєкту «Дерево життя» у 15 регіонах України компанії, що працюють під брендом РГК, вже висадили майже 30 тисяч дерев.

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: акція «Дерево життя», бренд РГК, відповідальне ставлення до природних ресурсів

Добавить в: