Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » На р.Удай загинув під час риболовлі 44-річний рятувальник

На р.Удай загинув під час риболовлі 44-річний рятувальник

 

Днями в Ладані Прилуць­кого району прощались із 44-річним Станіславом Троцаком. Він служив у місцевій пожежно-рятувальній части­ні. 14 грудня його тіло дістали з річки Удай приблизно за кі­лометр від селища. Того ран­ку Станіслав пішов на рибо­ловлю і... провалився під лід. Намагався вибратися з води, але не зміг.— Стає був старшим пра­порщиком цивільного захисту, командував відділенням і тим­часово виконував обов'язки на­чальника караулу. Мав за пле­чима 24,5 року вислуги До ви­ходу на пенсію йому залишало­ся якихось пів року, - тяжко зітхає т. в. о. начальника 13-ї Дер­жавної пожежно-рятувальної частини Олександр Кочерга. — Стас був розумним, відпові­дальним, принциповим. Він був по-справжньому відданий своїй справі й навчав її молодших то­варишів. За роки служби не раз брав участь у ліквідації різно­го роду надзвичайних ситуацій, завжди діяв грамотно, ніколи не втрачав самоконтролю. По­за службою був душею компанії. Міг і пожартувати, і підбадьори­ти. Обожнював рибалити.

— Що відомо про траге­дію?
— Останнім часом Стас скаржився на серце. Ходив до лікарні, там зробили кардіогра­му і порадили трохи відпочити Тож 13 грудня він узяв лікарня­ний, а вранці 14-го пішов у Сокільне. Так люди називають міс­це відпочинку на березі Удаю, що десь за кілометр від Лада­на. Там місцеві влітку купають­ся, а рибалки круглий рік лов­лять рибу. З дому Стас вийшов близько 5-ї ранку, а вже о 9-й випадкові перехожі побачили на кризі його риболовні снас­ті. Оскільки поряд нікого не бу­ло, то викликали поліцейських.

А вони подзвонили нам. Човном (бо лід був досить тонкий - до 5 сантиметрів) ми витягли снасті на берег і почали шукати Стаса. Провалившись у воду, він, воче­видь. намагався гребти до бе­рега і пробував вибратися на лід, але той проламувався На таку думку наводить смуга про­ламаної криги, яка зосталася на річці. У тому місці, де вона закін­чується, на дні знайшли тіло. До берега Стасові залишалося до­пливти метрів чотири...

В останню путь рятувальни­ка провели 16 грудня. У ньо­го залишилися дружина Тама­ра і три дочки: 19-річна Ан­на, 15-річна Євгенія і 7-річна Іванна.

Джерело: газета “Гарт” від 22.12.2022, Юрій НІКІТІН

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Удай, Троцак, рятувальник, риболовля, Ладан

Добавить в: