Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Полковнику ЗСУ Миколі Кушніру присвоєно звання «Почесний громадянин міста Ніжина»

Радио

Полковнику ЗСУ Миколі Кушніру присвоєно звання «Почесний громадянин міста Ніжина»

 

Командиру Ніжинської військової частини Миколі Кушніру присвоєно звання "Почесний громадянин м.Ніжина". Відповідальне рішення було одностайно прийняте народними обранцями в ході 26-ї сесії Ніжинської міськради.

Перед нагородженням міський голова Ніжина Олександр Кодола зазначив, що дуже хотів, аби ця відзнака стала для Миколи Івановича сюрпризом і він намагався, аби ця інформація не просочилася до нього. Також Кодола додав, що ця каденція депутатів не поспішала роздавати такі звання, адже вони мають високу цінність.

Про Миколу Кушніра відомо, що він очолив оборону Ніжина з 24-го лютого, за що 6 місяців тому став кавалером ордену Богдана Хмельницького ІІІ ступеню.

За героїзм та виявлену мужність командир військової частини полковник ЗСУ Микола Іванович Кушнір в урочистій обстановці отримав звання "Почесний громадянин м.Ніжина".


Начальник управління інженерних військ сил підтримки ЗСУ Олександр Яковець привітав полковника із заслуженою нагородою та подякував за героїзм і мужність, виявленої під час захисту територіальної цілісності та життя мешканців м.Ніжина у ході повномасштабної агресії росіян.

Вже оговтавшись від приємного шоку новоспечений почесний громадянин м.Ніжина ділиться враженнями від несподіванки:- Для мене це був шок. Ходили чутки в кулуарах, в соцмережах, але на всіх погоджувальних комісіях до відкриття сесії зазначеного питання, щодо нагородження мене не було озвучено. Тому дякую за визнання громаді міста та очільнику Ніжина, тим людям які помітили і вирішили подякувати цією нагородою за ту роботу, яку зробив підрозділ, а саме військова частина А3160. І я думаю, що це подяка не тільки моя і заслуга а і заслуга всього колективу.Джерело: телеканал "ТІМ"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Кушнір, нагорода

Добавить в: