Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Вперше в історії: собака-сапер Патрон з Чернігова отримав титул «Пса доброї волі»‎ від ЮНІСЕФ

Радио
Радио

Вперше в історії: собака-сапер Патрон з Чернігова отримав титул «Пса доброї волі»‎ від ЮНІСЕФ

 

Дитячий фонд ООН ЮНІСЕФ офіційно надав найвідомішому собаці України Патрону титул першого у світі "Пса Доброї Волі" та підписав з ним меморандум про співпрацю.

Це сталося 20 листопада у Всесвітній день дитини. Саме цього дня 1989 року було прийнято "Конвенцію про права дитини".

Документ поглиблює співпрацю фонду та відомого собаки у підтримці психічного здоров'я дітей та популяризації теми мінної освіти та безпеки, розповідається на сайті ЮНІСЕФ.

"У рамках Меморандуму ЮНІСЕФ та Пес Патрон співпрацюватимуть, інформуючи українців про ризики вибухонебезпечних предметів, зменшення ризиків надзвичайних ситуацій через війну, підтримку ментального здоров'я та психосоціальної підтримки дітей, підлітків, молоді, їх опікунів та педагогів", - сказано в повідомленні.

Раніше ЮНІСЕФ та Патрон вже випустили відеокурс з мінної безпеки дітей.


Довідково: пес Патрон - службовий собака з Чернігова породи джек-рассел-тер'єр з України, який отримав міжнародну популярність під час вторгнення Росії в Україну, талісман Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Лише до 19 березня Патрон допоміг виявити понад 90 вибухових пристроїв, встановлених російськими військами.Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Патрон, ЮНІСЕФ

Добавить в:
 
 


Центр Комплект