Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Для всіх охочих чернігівців готують безкоштовні будівельні курси

Радио
Радио

Для всіх охочих чернігівців готують безкоштовні будівельні курси

 

Здобути необхідні знання і власноруч полагодити пошкоджене російськими обстрілами можуть всі бажаючі чернігівці. Професійний будівельний ліцей та Ліцей залізничного транспорту готують безкоштовні курси з основ штукатурних робіт, кам'яної кладки та ремонту електричних мереж. Їх фінансування забезпечує Програма розвитку ООН та Європейський Союз.Олег Гелепа заступник директора з навчально-виробничої роботи:
- Навчання буде проходити з 28 листопада. Термін навчання - 10 днів. Записатися можна через Гугл-форму https://forms.gle/wTjySiZoEMnGzvqn9.
Враховуючи те, що зараз в Україні спостерігається підвищення рівня безробіття і зараз є затребуваними кваліфіковані робітничі кадри для відновлення нашої країни, то можливо для когось цей курс стане першою сходинкою до того, щоб перенавчитись і здобути цю професію.

Юрій Ковленко, один з викладачів, які будуть навчати чернігівців на цих курсах. З 2017-го року він знайомить студентів Професійного ліцею залізничного транспорту з основами роботи, з електричними мережами і радий попрацювати з новачками, хай і дорослими. Майстер впевнений, що всього за 10 днів зможе подружити з електрикою, навіть тих, хто зовсім не має знання у цій сфері.Юрій Коваленко завідувач центру електромонтажних технологій:
- Люди будуть вивчати, як монтувати/прокладати електропроводку, на яких відстанях, тобто отримають базові знання, завдяки яким зможуть провести собі електропроводку, підключити розетки, вимикачі і так далі.


Сучасна майстерня ліцею містить все необхідне для навчання. Студенти вчитимуть теоретичні матеріали за ноутбуками, а потім одразу переходитимуть до практики на стендах. Тут є всі елементи електромережі звичайної квартири.

Ті чернігівці, які захочуть опанувати навички муляра або штукатура проходитимуть практику на об'єктах будівництва. На думку організаторів курсів це не лише шанс власноруч відновити своє житло, а й почати перекваліфікацію.

Станом на 14-те листопада на участь у курсах подали заяви 8 чернігівців. За словами Олега Гелепи ліцей може прийняти на навчання до 45-ти людей, яких розподілять на 3 групи. Прийом заяв триватиме до самого початку навчального процесу.Заявки також приймають за адресою:
вул. Реміснича, 56 до 24.11.2022. Телефон для довідок: 098-199-78-61
Джерело: телеканал “ТІМ”

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: курси, Гелепа, штукатур, електрик

Добавить в:
 
 


Центр Комплект