Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Староста Риботина розповів про візит боксера Олександра Усика у рідне село

Староста Риботина розповів про візит боксера Олександра Усика у рідне село

 

Днями на інстаграм-сторінці чемпіона сві­ту з боксу у важкій вазі 35-річного Олек­сандра Усика з’явився свіжий знімок із підписом: «Рідне місце». На фото він сто­їть на фоні велетенської верби, що рос­те в Риботині Коропської громади. Це се­ло для Олександра знакове, адже звідти родом його мама — Надія Петрівна. Та й сам він провів у Риботині свої юні роки, до шостого класу навчався в місцевій школі.Про візит чемпіона на малу батьківщину ми телефо­ном розпитали риботинського старосту Володимира Капицю.

- Дійсно, Олександр недавно приїжджав у село, — підтверджує Володимир Олександрович. — Це було 16 вересня. Того дня якраз минуло 10 років із дня смерті його батька. Поспілкуватися з Олександром, на жаль, не вдалося, бо він приїхав буквально на годину Побував на кладовищі, сфотографувався біля верби і поїхав назад.

- А що це за верба?

- Її всі місцеві знають. Вона росте на березі озера Риботин поряд із місцевим пляжем. Біля неї часто мо­лодь збирається. Неподалік тієї верби живе Сашина ма­ма. Щоправда, я її давненько не бачив. Кажуть, вона за­раз в Іспанії з онуками. Певно, виїхала туди після повномасштабного вторгнення росії.

- Бій-реванш Олександра з британцем Ентоні Джошуа, що відбувся 20 серпня, дивилися?
- Аякже! У Риботині, мабуть, немає тих, хто не ди­вився. Як і всі, уболівав за Сашка. І неабияк зрадів пере­мозі нашого земляка!


Про свою поїздку на Чернігівщину Олександр Усик згадав в інтерв’ю журналістові Дмитру Гордону: - Коли ми жили в Чернігівській області, то на старому місці (бо мама зараз мешкає в іншому будинку) у нас була дуже гарна яблуня - білий налив. До речі, я вчора їздив у Риботин, було десять років по батько­ві. Показав йому свої чемпіонські пояси. Мама зде­більшого мешкає в селі, але переїжджає: може по­жити в сестри або сюди в Київ приїде. Каже, що в селі їй зручно. Там сестри, родичі, куми, друзі. І взагалі там дуже гарне місце: будинок, а зразу на ним річка. А кілометрів за два - Десна. Я там щуку ловив.


Джерело: газета “Гарт” від 29.09.2022, Олексій ПРИЩЕПА

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Усик, боксер

Добавить в: