Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » 29-річному кікбоксеру Анатолію Шовкуну ампутували ногу через поранення

29-річному кікбоксеру Анатолію Шовкуну ампутували ногу через поранення

 

Нещодавно стало відомо про те, що у госпіталі Дніпра помер заслужений майстер спорту України та багаторазовий чемпіон світу з кікбоксингу Сергій Лисюк. Сергій був тренером ще одного кікбоксера з Чернігівщини Анатолія Шовкуна, який як і його наставник теж пішов на війну, а через поранення йому ампутували ліву ногу. Це сталося 15 листопада на день народження його дочки Кіри, якій виповнився рік.Зараз Анатолій перебуває на лікуванні.

— Ми так на нього чекаємо вдома! — голос Ма­рії тремтить. — До нього в госпіталь Анатолій ні мені, ні батькам приїжджати не дозволяє. Говорить: «Мені самому потрібно це усвідо­мити, прийняти». Тримається стійкіше, ніж ми тут. Твердить: «Сильних духом не зламати!»


А щоб дух нашого мужнього захисника тільки міцнів, допоможімо йому міцно стати і на ноги фізично — лікування, якісне протезу­вання і реабілітація коштують дорого, та якщо кожен із нас перерахує хто скільки може, то жодна сума не здаватиметься величезною.

Номер картки банки в Монобанку для до­помоги Анатолієві Шовкуну — 5375 4112 1147 6051

Банка для збору:
https://send.monobank.ua/jar/8FryQcdfX5

Джерело: газета “Гарт”, Аліна Ковальова

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Шовкун, ампутація, кікбоксер

Добавить в: