Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Новий потяг «Сновськ - Городня» поки безкоштовний

Новий потяг «Сновськ - Городня» поки безкоштовний

 

Від городні до Сновська і назад можна добратися потягом. Проїзд на цьому відрізку поки безкоштовний.

— Пробний рейс запустили на місяць. Тобто подовжили від Сновська до Городні. Якщо буде користуватись попитом, то потяг і далі їздитиме цим маршрутом. Якщо пасажирів не буде, знову курсуватиме тільки «Бахмач -Сновськ» і назад, — пояснили в «Укрзалізниці».

— Яз Городні, мама в Мені. Відстань 90 кілометрів. Раніше, шоб доїхати до неї, мені з сином потрібно було пів дня часу і більше тисячі гривень в обидва кінці, їздили автобусом з Мени в Чернігів, а звідти на Городню. Тепер же я вкладаюсь у сто гривень і дві години часу. Від Сновська до Мени квиток коштує всього двадцять гривень, — радіє Ольга ТОЛСТА, пасажирка. — Потяг з новою обшивкою, чистий.
Курсує приміський потяг «Сновськ - Городня» щоп’ятниці та щонеділі. Відправлення об 11.05, прибуття на залізничну станцію в Городню об 11.52. Назад у Сновськ потяг з Городні відправляється о 12.11 і прибуває о 13.00. Квитки можна купити в касі вокзалу або в контролера.


Відновив курсування приміський дизель-потяг «Бахмач - Сновськ». Ходить по вівторках, п'ятницях, неділях. Зі станції Бахмач відправляється о 08.20 і прибуває на станцію Сновськ о 10.50. Та о 19.40 і прибуває у Сновськ о 22.10. Зі Сновська на Бахмач час відправлення о 04.15, прибуває в Бахмач о 06.45. Та о 13.30, прибуває в Бахмач о 15.59.

В «Укрзалізниці» попереджають: можливі зміни в русі потягів. Плануючи поїздку, дивіться актуальний розклад на інформаційних дошках вокзалів та станцій або на сайті «Укрзалізниці».

Джерело: газета “Вісник Ч” від 18.08.2022, Ольга САМСОНЕНК0

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: потяг, Сновськ, Городня, Мена

Добавить в: