Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Бахмацька агрокомпанія обробила 100% своїх земель та допомагає співробітникам, які постраждали від війни

Бахмацька агрокомпанія обробила 100% своїх земель та допомагає співробітникам, які постраждали від війни

 

У цей надзвичайно складний для України час військові боронять рідну землю зі зброєю в руках, волонтери допомагають в тилу, а українські підприємства повинні підтримати економіку держави та подбати про її продовольчу безпеку. Особливо важливою в цьому є робота аграріїв, для яких нинішня посівна кампанія стала найскладнішою за часів існування. Порушення логістичних шляхів, дефіцит елеваторних потужностей, нестача пального, насіння, добрив та засобів захисту рослин, невизначеність навколо ситуації в країні.Та попри жахливі наслідки широкомасштабного вторгнення російської орди на нашу рідну землю, аграрії вийшли в поля і розпочали весняні роботи.
Українські фермери завжди були справжніми воїнами, бо кожен сезон для них - це битва за врожай.

Так само, і Група компаній «Агропросперіс» - потужний агровиробник та експортер, що з 2007 року працює на 300 тис. га землі в 12 областях України та щороку поставляє понад 3,5 мільйони тонн агропродукції до 35 країн світу, маючи хороший досвід швидкого реагування та адаптації до найрізноманітніших викликів, навчилися працювати в турбулентних умовах кризи. Серед лідерів агровиробництва Чернігівської області сьогодні - ТОВ «БАХМАЧ АГРО», яке займається вирощуванням зернових та технічних культур на території Гайворонського й Рубанського старостинських округів Дмитрівської громади, а також Рождественського, Нехаївського, Рижківського та Риботинського старостинських округів Коропської ОТГ вже понад 15 років.

Незважаючи на те, що підприємство зазнало значних збитків - під час окупації села Гайворон, де знаходяться основні виробничі потужності, ворожою ордою пошкоджені та зруйновані складські й офісні приміщення, сільськогосподарська техніка та обладнання, повністю знищена станція паливно-мастильних матеріалів, засіяні уламками снарядів поля, - в найкоротші терміни титанічними зусиллями колективу під керівництвом генерального директора Олега Миколайовича Рибалки сьогодні досягнуто вражаючого результату - 100% земельного банку знаходиться в обробітку!

Всі без винятку працівники підприємства налаштовані рішуче: "Треба виходити в поле, адже агробізнес подібний до годинника з чітким механізмом, термінами, процесами та технологіями. Його не можна тимчасово призупинити чи законсервувати. Якщо не посіємо, то не буде чим годувати людей!»


Крім того, ТОВ «БАХМАЧ АГРО» вкотре довели, що у своїй діяльності керуються принципами соціально відповідального бізнесу. Вже з перших днів війни «Агропросперіс» створив благодійний гуманітарний фонд, виділивши зі свого бюджету 150 тис. доларів, з метою надання допомоги працівникам та орендодавцям, постраждалим внаслідок воєнних дій в Україні. Допомога здійснюється за такими напрямками:
продукти, одяг, предмети першої необхідності;
ліки та медична допомога;
переїзд у безпечніше місце і відшкодування проживання на перший час;
засоби індивідуального захисту та безпеки;
допомога сім’ям орендодавців, які загинули в наслідок бойових дій.

Вже сьогодні на сторінках підприємства в соцмережах можна знайти десятки вдячних відгуків від людей, які отримали своєчасну й таку необхідну допомогу, за промінчик людяності й турботи.

Тож, спостерігаючи за працівниками ТОВ «БАХМАЧ АГРО», які не лише знайшли в собі сміливість за першої ж можливості взятися до робіт із відновлення підприємства, а й простягнули руку допомоги нужденним, зберігають спокій, плідно працюють, вірять в ЗСУ і, чекаючи на якнайшвидшу перемогу, впевнено стверджують : «Паляниця буде!», все більше розумієш, що українці - незламні! Саме тому і переможемо! Саме тому все обов’язково буде Україна!

Бахмацька районна газета "Голос Присеймів'я", Світлана ГУБАР

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Бахмач, посівна, аграрії, Рибалка

Добавить в: