Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Маски і сертифікати. У Чернігові перевіряють ТРЦ на дотримання протиепідемічних заходів

Маски і сертифікати. У Чернігові перевіряють ТРЦ на дотримання протиепідемічних заходів

 

За останні тижні в Україні значно зросла кількість підтверджених випадків коронавірусної інфекції . Лише за минулу добу на Чернігівщині зафіксували 1476. Однією з основних причин різкого зростання захворювання серед населення – є порушення правил протиепідемічних заходів. Люди відмовляються від носіння масок , забули про дистанцію та інші правила безпеки.На тлі підвищення захворюваності на Cоvid-19 у Чернігові активізували рейди-перевірки суб’єктів господарювання на предмет виконання ними протиепідемічних вимог. 10 лютого працівники Держпродспоживслужби разом з Нацполіцією перевіряли магазини, заклади громадського харчування та кінотеатр в одному з торгівельно-розважальних центрів міста.

Особливу увагу під час таких рейдів приділяють дотриманню дезінфекційного режиму в закладах торгівлі, забезпечення засобами індивідуального захисту та прибиральним інвентарем.

Більшість перевірених суб’єктів господарювання рекомендації головного санлікаря щодо дотримання протиепідемічних заходів виконують, однак, працівники Держпродспоживслужби фіксують і недоліки,здебільшого пов’язані вони з відсутністю маркувальної стрічки на підлозі для безпечної соціальної дистанції.

Незначні порушення виявили і у закладі громадського харчування.

Не оминули з перевіркою фахівці і кінотеатр. Обстежили , як тут дотримуються протиепідемічних вимог.

За результатами рейду суб’єктам господарювання були надані рекомендації щодо виправлення виявлених недоліків та поліпшення санітарно епідемічного стану. За словами Павла Моргацького , зазвичай переважна більшість суб’єктів своєчасно і в повному обсязі виконують рекомендації представників Держпродспоживслужби. Робота в цьому напрямку триватиме і надалі.

Джерело: телеканал Новий Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: коронавірус

Добавить в: