Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Ліщину та бархат амурський з Берегової пересадять у двори Чернігова

Ліщину та бархат амурський з Берегової пересадять у двори Чернігова

 

Під час весняного періоду висадки дерев саджанці з Берегової пересадять на інші ділянки. Про це на ранковій нараді з керівниками підрозділів сказав міський голова Чернігова Владислав Атрошенко.

"Є запит ЖЕКів на досадку дерев по місту в цілому, по внутрішньобудинковому простору. Ця заявка – на 290 дерев. Є пропозиція взяти ці дерева з вулиці Берегової. Там, де ми на суботнику насаджували", – сказав Атрошенко.Нагадаємо, 12 листопада 2018 року відбулась осіння толока, на якій висадили 150 молодих саджанців ліщини ведмежої та 20 – бархату амурського.


За словами Атрошенка, ці саджанці пересадять на прибудинкові території, а алею на Береговій зроблять з "абсолютно іншої якості дерев".

Також у Чернігові планують висадити 350 нових дерев. Зі слів Атрошенка, висаджувати будуть дерева з діаметром стовбура 18-23 сантиметра, і віком від п’яти до семи років.

Як сказав Віталій Морський, директор КП "Зеленбуд", зокрема, біля 100 дерев висадять на вулиці Хлібопекарській, коли там завершать ремонт тротуарів. На вулиці Князя Чорного планують підсадити біля 50 дерев. Також нові дерева з’являться в сквері Богдана Хмельницького, а вербову алею на пляжі "Золотий берег" продовжать, висадивши там 25 дерев.

Джерело: Суспільне Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: дерева, міськрада

Добавить в: