Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » В Києві великою командою «УДАРу Віталія Кличка» було висунуто Олександра Ломако єдиним опозиційним кандидатом!

В Києві великою командою «УДАРу Віталія Кличка» було висунуто Олександра Ломако єдиним опозиційним кандидатом!

 

ПОЗИЦІЯ Його кандидатуру було одноголосно підтримано делегатами під час з’їзду партії, що відбувся в Києві 4 лютого.«Гасло «Зробимо Україну сильною» – це не просто слова, я бачу в них сенс того, що люди повинні мати можливість надійно спиратися на владу, а влада має приймати адекватні рішення. Створювати умови для розвитку підприємництва, забезпечити громадянам безпеку, справедливість, соціальні гарантії. Вибори по 206-му округу – це не лише вибори представника Чернігівщини в парламенті та оцінка людьми роботи центральної влади. Це і можливість для нашої партії. Показати всій країні, що ми здатні об’єднуватися та показувати результат, здатні перемагати», – сказав секретар Чернігівської міськради, голова Чернігівської обласної організації партії «УДАР» Олександр Ломако під час свого виступу на з’їзді.Олександр Ломако наголосив також на тому, що команда готова до можливих зловживань.

«Наші опоненти готові переступити моральні принципи та вдатися до брудних методів в боротьбі за статус народних депутатів. Ми готові до такого розвитку подій. Головною відповіддю на брудні технології я бачу спілкування з людьми та донесення до них правдивої позиції про нашу команду та план дій», – підсумував Олександр Ломако.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова, представляючи делегатам з’їзду Олександра Ломако, відрекомендував його я чесну, порядну і відповідальну людину. І підкреслив, що безпрецедентний тиск на міську владу не змусить його відмовитись від підтримки Олександра Ломако.«Офіс Президента шантажем намагається змусити мене, обраного жителями Чернігова мера, йти на договорняки. Слуги хочуть, щоб їх «смотрящий» забирав останнє з Чернігівщини. А ми хочемо, щоб представник Чернігівщини захищав інтереси громади в Раді. Я вже казав і повторю зараз: я не стану «слугою» Офісу президента, бо служу своїм виборцям і своєму рідному Чернігову. І саме тому підтримую кандидатуру Олександра Ломака, який робитиме так само», – сказав мер Чернігова.

Лідер УДАРу Віталій Кличко закликав всіх об’єднатися і продемонструвати командну гру, згуртованість та підтримку кандидата від партії по 206-му округу.

«Наші опоненти мають розуміти, що за кандидатом від партії «УДАР» на Чернігівщині стоїть вся наша команда. Наш кандидат – голова Чернігівської обласної організації партії «УДАР», секретар Чернігівської міської ради Олександр Ломако. Він гідно представляє інтереси громади на Чернігівщині і, впевнений, буде гідно представляти інтереси Чернігівщини у Верховній Раді», – зазначив Віталій Кличко.


Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Олександр Ломако, Віталій Кличко, партія «УДАР»

Добавить в: