Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Активіст Олександр Гашпар хоче позмагатися на виборах по 206-му округу і шукає кошти на заставу

Радио
Радио

Активіст Олександр Гашпар хоче позмагатися на виборах по 206-му округу і шукає кошти на заставу

 

Сьогодні на своїй сторінці у Фейсбуку відомий активіст та правозахисник Олександр Гашпар оприлюднив інформацію, згідно якої має наміри балотуватися в народні депутати України на довиборах по 206-му округу, які пройдуть 27-березня, через смерть Антона Полякова. Гашпар підготував передвиборну програму та на заваді нестача коштів, адже розмір застави кандидата в народні депутати України становить 10 розмірів мінімальної заробітної плати, тобто 65 тисяч гривень. Олександр пропонує всім охочим підтримати, його майбутню кандидатуру допомогти фінансово. Нижче публікуємо текст заяви та передвиборну програму.Друзі!
Я не буду писати пафосних речей про те, що "я ухвалив важливе для себе рішення і буду балотуватися в народні депутати України", а просто скажу, що я готовий вступити в боротьбу з великими грошима і адмінресурсом, які є в розпорядженні інших кандидатів, а до того маю конкретний план дій і напрацьовані законодавчі ініціативи в разі мого обрання народним депутатом по 206-му округу.
Я сам писав свою передвиборну програму і знаю, як, за участі та за підтримки інститутів громадянського суспільства реалізувати ті речі, про які в ній йдеться.
.
Єдина проблема, з якою я зараз стикнувся на етапі подання документів до ЦВК для реєстрації мене в кандидати, як самовисуванця - це проблема фінансова. Розмір застави кандидата в народні депутати України становить 10 розмірів мінімальної заробітної плати, тобто 65 тисяч гривень. Десята частина суми у мене є, але цього звісно не достатньо і тому я вирішив звернутися до вас, публічно презентувати свою передвиборну програму, яку я обіцяю виконувати в разі мого обрання і під цю програму попросити у людей, які мене підтримують, у бізнесу (без будь-яких корупційних зобов'язань) фінансової допомоги на внесення грошової застави для реєстрації кандидатом у народні депуатати.

Якщо ви вважаєте речі, прописані в моїй програмі правильними і вірите, що я не зраджу Вашим інтересам, в разі мого обрання народним депутатом, на цей випадок даю свої банківські реквізити і буду вдячний за кожну вашу перераховану гривну.


АБ "Укргазбанк" (код банку 320478):

для карткового переказу - 5355 0740 2928 9852
для грошового переказу - рахунок отримувача 26206330415439
код отримувача - 2879420471 (Гашпар Олександр Романович)
"Монобанк"
для карткового переказу - 4441 1144 1479 2315

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Гашпар

Добавить в:
 
 


Центр Комплект