Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Чернігівці незадоволені темпами ремонту на вул.Любецькій

Чернігівці незадоволені темпами ремонту на вул.Любецькій

 

Громадській активіст Олександр Гашпар вважає, що ремонт водогону на вул.Любецькій пов'язаний не з тим, що керівництво міста турбується про містян, а з тим, аби будівельна корпорація "Укртрансбуд", яка має гарні стосунки з відстороненим мером Чернігова Владиславом Атрошенком отримала нові комунікації для свойого майбутнього житлового комплексу за кошти міської скарбниці. Чоловік каже, що це не перший випадок і починаючи з 2016-го року таких було багато, коли так "співпадало", що в тому ж місці, де має побудуватися новий ЖК ставлять в плани реконструкцію міських мереж.На фото - Олександр Гашпар

Наприклад, 18 жовтня в тендері по роботах на Любецькій виграло підприємство "Консорціум "УТБ"", а на цій же вулиці розташовані ділянки, якими опікуються підприємства, споріднені з "Консорціумом". Перше - це заморожене будівництво на Любецькій, 26. А поряд з недобудовою - ще значно важливіша ділянка - промислова зона, двір і корпуси колишнього хлібзаводу, яка зараз перебуває у оренді будівельно-монтажного управління "Укртрансбуд". "Укртрансбуд" - це одна із структур корпорації, куди входять "УТБ-Інжиніринг", "Будівельно-монтажне управління Укртрансбуд" і інші компанії, які контролюються кількома людьми, серед яких Ігор Рудницький, який є партнером по фонду "Аленто" колишньої дружини відстороненого мера Чернігова - Ірини Атрошенко.

Також Гашпар задається питанням, чому ремонтні роботи за бюджетні кошти проводяться в тому числі на тепломережах, якщо вони були передані в оренду "Облтеплокомуненерго", яка є приватною структурою. І будь-які аварійні ситуації на тепломережах має відновлювати "Облтеплокомуненерго", яка бере за це кошти зі споживачів і це закладається у тариф.

Нагадаємо, що навесні міська влада повідомляла чернігівців, що вул.Любецьку перекриють до кінця літа. Зараз - кінець осені, а кінця і краю роботам не видно.Жителі Чернігова, яких опитали на вулиці поділилися своїми враженнями та спостереженням від цього масштабного ремонту. Так одна з них каже, що все літо ніякі роботи практично не проводились, а почали лише восени, має незручності і дитина жінки, бо тепер, аби дістатися до школи має об'їздити значний шлях іншим транспортом.

Також через ці роботи відбувається постійний транспортний аврал. Так, пан Олександр каже, що замість Любецької транспорту доводиться рухатись по іншим вулицям, тож від проспекту Миру до вул.Небаби утворюється дуже інтенсивний потік машин.

Ксенія нарікає на те, що стала дуже незручна розв'язка з районом Масани, до нього тепер напряму не дістатися, її колеги по роботі живуть саме на Масанах і добиратись на роботу на Любецьку їм стало в рази складніше.

Управління ЖКХ міськради пояснює затримку в роботах тим, що в ході реконструкції водогону виявили, що треба замінити ще й інші мережі.На фото - Тетяна Корж

Речниця управління ЖКХ чернігівської міськради Тетяна Корж повідомила, що в рамках зони водопроводу були замінені мережі зливової каналізації, газопроводу та теплових мереж.

Але називають іще одну причину тривалих робіт на Любецькій - коригування проєкту реконструкції водогону. Як каже Тетяна Корж проєкти реконструкції розроблювалися ще до початку повномасштабного вторгнення. Передбачалось, що одним проектом буде реконструкція водопроводу, іншим - капітальне відновлення дороги. Але через те, що зараз не на часі масштабні роботи по капітальним роботам на дорозі, то роботи по тротуарам і дорозі не проводяться, а тільки реконструкція водогону і відновлення пошкодженого покриття.

Перша ділянка коштувала 31 млн., а стала 35 після коригування, а друга ділянка - реконструкція водопроводу - 32 млн.Джерело: "Північна брама"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Любецька, ремонт, корупція, Атрошенко, Гашпар

Добавить в: