Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Андрію Ухову, який збив човном на Десні пловця повідомлено про підозру

Радио

Андрію Ухову, який збив човном на Десні пловця повідомлено про підозру

 

За процесуального керівництва Чернігівської окружної прокуратури мешканцю Чернігова Андрію Ухову повідомлено про підозру у порушенні правил безпеки на транспорті, що спричинило тяжкі наслідки, а також у завідомому залишенні без допомоги особи, яка перебуває в небезпечному для життя стані (ст. 291, ч.1 ст.135 КК України).З урахуванням результатів проведених у ході досудового розслідування судових експертиз та отриманих доказів установлено, що 18 серпня минулого року, близько 21 години, 38-річний місцевий мешканець, керуючи моторним човном, рухався річкою Десна в межах м.Чернігова. В районі пішохідного мосту чоловік проявив неуважність і допустив контакт керованого ним човна з плавцем Віталієм Товстоногом.


Внаслідок потерпілий отримав тяжкі тілесні ушкодження за ознакою небезпеки для життя в момент заподіяння.
У подальшому підозрюваний, якого очевидці події повідомили про зіткнення його човна з плавцем, залишив постраждалого на місці події у небезпечному для життя стані.

За інформацією Чернігівської окружної прокуратури

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Ухов, човен, Десна, підозра

Добавить в:
 
 


Центр Комплект