Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Нейрохірург розповів, як у Чернігові лікують грижі та відновлюють пацієнтів після видалення пухлин головного мозку
Рекламодателям
Error: Incorrect password!

Радио
Радио

Нейрохірург розповів, як у Чернігові лікують грижі та відновлюють пацієнтів після видалення пухлин головного мозку

 

Лікар-нейрохірург, кандидат медичних наук Андрій Гарус, розповів про те, які послуги для пацієнтів надає КНП Чернігівська міська лікарня №3. В даному медзакладі лікують чернігівці, які перенесли видалення гриж, пухлин головного мозку та інсульти. Проходять курси реабілітації. З хворими працюють лікарі-невропатологи, логопеди, психологи, ерготерапевти.

Як розповіла журналістам Анастасія Шевченко лікар-невролог загальнореабілітаційного відділення лікарні, для пацієнтів, які проходять процедури в межах даного відділення (фізкультура, ерготерапія і т.д.) є безкоштовними в межах пакету гарантій від НСЗУ.

Останнім часом збільшилась кількість пацієнтів з черепно-мозковими травмами та інсультами наголошують у лікарні.

Наталія Бабкіна медичний директор НП Чернігівська міська лікарня №3:

- В 2017-му році, завдяки виграному гранту ДФРР ми отримали нову рентгенну нейрохірургічну операційну, де може завдяки обладнанню проводити діагностику судинних патологій, проводяться ендовоскулярні втручання і т.д.

Деталі у сюжеті:Джерело: телеканал "Новий Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: нейрохірург, Гарус, реабілітація

Добавить в:
 
 


Центр Комплект
Error: Incorrect password!