• Брухт Минус 40
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Тисяча як стимул до вакцинації. Результати опитування

Радио

Тисяча як стимул до вакцинації. Результати опитування

 

У попередньому номері ми розповідали нашим читачам про обіцяну тисячу всім, хто вакцинувався й отримав дві дози щеплень. У мережі інтернет по-різному реагують на таку ініціативу: одні стверджують, що це непогана ідея, інші кажуть, що цю тисячу краще перерахувати на кисень для хворих, або на рахунки дітей, які потребують дороговартісного лікування. Мабуть, якби ці державні гроші можна було витрачати на власний розсуд, то скептично налаштованих було б менше. Але уряд чітко визначив напрямки, де можна застосувати заохочувальні гроші: їх можна буде витратити на придбання квитків у кінотеатри, театри, на концерти, заняття спортом та подорожі Україною потягом або літаком.

У різних країнах також експереминтують з заохоченням населення до вакцинації. Дл прикладу, в Таїланді серед вакцинованого населення щотижня розігрують корів, а в Індонезії жителям сільської місцевості видають курку, у Гонконзі для вакцинованих проводять лотерею з цінними призами: можна виграти електроавтомобіль Tesla, квартиру, годинник Rolex, золоті злитки або 100 тисяч доларів. На Філіппінах населення вирішили мотивувати не «пряником», а «батогом». Президент Родріго Дутерте пригрозив ув'язненням тим, хто відмовляється вакцинуватися.

Як сприйняли новину про додаткову тисячу до сімейного бюджету городянці — ми розпитали у них.Валентина Пильник: — Я, чесно кажучи, донедавна не чула про цю тисячу. Лише декілька днів назад дізналась про це від подруги, яка проживає у Сеньківці. Вона розповіла, що їх за ці кошти повезуть до музею. Сама я двічі вакцинувалась, адже за інакших умов нам би не дозволили працювати.


Наталя Суляк: — Краще б цю тисячу додали до пенсії. Чи продуктів купили людям на ці гроші: півмішка цукру, борошна, олії, макаронів. Бабусям цього набору вистачило б надовго. А то літні люди змушені працювати після виходу на пенсію, щоб заробити додаткову копійку на прожиття. За 2 тисячі 200 гривень на пенсії й на ліки не вистачить. А ще ж за щось жити треба й комуналку сплачувати.Галина Бусел: — Краще б у список послуг додали аптеку, а не фітнеси й кінотеатри. Ми в музей безкоштовно можемо сходити, а іншої інфраструктури зі списку в нас нема, й подорожувати ми не будемо. Як бути людям, в яких немає застосунку «Дія»? Було б краще, якби людям ці гроші дали на руки і кожен самостійно міг вирішувати куди їх витратити.Євгенія Молочко: — Я не проти запропонованої тисячі — я проти того, що обмежили перелік послуг, куди можна цю тисячу витратити. Хай би до цього списку включили продуктові магазини й тим самим допомогли малому бізнесу розвиватися. Ця тисяча, звісно, краще, ніж нічого. Для людей літнього віку — це хоч якась допомога. Але не факт, що всі зможуть нею скористатися, тому що старші люди здебільшого не мають модних й сучасних телефонів, де є «Дія». Якби людям видали ці кошти на руки, кожен би витратив їх на свій розсуд.

Джерело: "Новини Городнянщини"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: опитування, Городня, тисяча, вакцінація

Добавить в:
 
 


Центр Комплект