• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » На Чернігівщині знову ледь не трапилась аварія на підземному газопроводі (фото)


Радио

На Чернігівщині знову ледь не трапилась аварія на підземному газопроводі (фото)

 

Останнім часом в області мали місце одразу декілька випадків, коли транспорт пошкоджував труби газопостачання, після чого сотні людей залишались без газу.

Так, наприкінці листопада у селі Киїнка, через пошкодження газової труби транспортним засобом "ШБУ-14" без газу залишилися практично весь населений пункт

А 31 жовтня без газопостачання залишились жителі одразу трьох сіл (Понорниці, Авдіївки і Шаболтасівки), причиною ЧП - було виконання польових робіт трактором ТОВ "Чернешеньки", він пошкодив газову трубу, працівники АТ "Чернігівгаз", що обслуговує газову мережу майже 2 тижні не підключали газ, мотивуючи це тим, що винуватець повинен сплатити збитки.

А сьогодні, 3 грудня чергова пригода сталася сьогодні на газопроводі в селі Артеменків Срібнянської громади.

Водій трейлера, який перевозив техніку компанії Кернел, під час розвороту виїхав далеко за межі дорожнього покриття. Переїжджаючи через ділянку вигону, який має назву Хрещатик, машина провалилась переднім колесом якраз над газовою трубою. Схоже, що на цьому місці колись був давній глибокий колодязь, про який під час прокладення газопроводу ніхто не знав. Земля обвалилась над трубою газопроводу та ще під ним на глибину десь 8-10 метрів. Водій здав назад, самотужки виїхавши з глибокої ями.
На місце події відразу ж були викликані працівники газової служби, поліції, селищної ради.

На щастя газопровід виявився не пошкодженим.

"У цій ситуації ні в які рамки здорового глузду не вкладається вибір працівниками Кернела саме цієї території в селі під завантажувальну площадку. Невже не знайшлося іншого місця десь за селом і чому проігнорували прохання місцевих жителів не робити цього на Хрещатику?
Винуватець провалу давати пояснення працівникам поліції відмовився.
Тепер, щоб ліквідувати провал, потрібно завезти десь два КамАЗи землі і вручну закидати її, аби не пошкодити газопровід. Можливо на якийсь час його відключатимуть. За чий рахунок виконувати роботи? Сам водій ніякої допомоги чи компенсації витрат обіцяти не став. Напевне сподівається, що це зробить за нього агрокомпанія"
, - пише газета "Срібнянщина".Джерело: газета "Срібнянщина" 


Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: газопровід, Кернел, Артеменки

Добавить в:
 
 


Центр Комплект