Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Увага! 1 жовтня – монтажні роботи з перекриттям руху на вул. Київській (від вул. Грибоєдова до вул. Кибальчича)


Увага! 1 жовтня – монтажні роботи з перекриттям руху на вул. Київській (від вул. Грибоєдова до вул. Кибальчича)

У Чернігові 1 жовтня з 9-00 год. до 17-00 год. перекриватиметься рух автотранспорту по ділянці вул. Київської від вул. Грибоєдова до вул. Кибальчича. Дозвіл на проведення робіт з прокладання підземного газопроводу до житлового будинку №107–А по вул. Київській наданий ПП «Чернігівгазсталь». Відповідне рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради прийняте 22 вересня.

На зазначеній ділянці будуть встановлені дорожні знаки згідно зі схемою організації дорожнього руху, погодженою в управлінні патрульної поліції у м.Чернігові. Управління патрульної поліції в Чернігівській області Департаменту патрульної поліції забезпечить нагляд за організацією руху транспорту. Управлінням транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку міськради на час перекриття буде внесено тимчасові зміни в маршрути автобусів громадського транспорту №3 і №17.Щоб збільшити мапу, натисніть

Прес-служба Чернігівської міської ради

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: газопровід, перекриття руху, вулиця Київська

Добавить в:


ЦентрКомплект