Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Депутату Ніжинської райради засадили сокиру в автівку (фото)
Рекламодателям

Радио

Депутату Ніжинської райради засадили сокиру в автівку (фото)

 

О 3-й годині ночі 29 грудня на вул. Пятницькій у Чернігові, на парковці біля дому, де мешкає родичка 65-річного депутата Ніжинської райради Миколи Шкарупи понівечили його власну автівку. У капот машини засадили сокиру, приліпили роздруківку з написом "останнє китайське попередження", побили вікна та прокололи шини. За оцінкою потерпілого збитки становлять не менше ніж 20 000 гривень.

Депутат розповів, що машину йому пошкодили вже вдруге за рік. Під час нашого дзвінка до нього він повідомив, що спілкується з поліцією. Він повідомив нам, що окрім голови Комарівської громади Віктора Володимировича Бондаренка ні з ким іншим останнім часом у конфлікти не входив і інших ворогів не має.

Суть двох останніх конфліктів з Бондаренком:


1. На громадських слуханнях комарівської громади Шкарупа виступив проти того, аби агрохолдинг «Кернел» будував в одному з сіл громади вузол КАСу для вироблення селітри. Натомість пан Бондаренко захищав інтереси аграріїв.
Мінеральне добриво КАС — це суміш водних розчинів аміачної селітри, карбаміду й додаткових речовин у співвідношенні: 35,4% карбаміду, 44,3% селітри, 19,4% води та 0,5% аміачної води. Після цих слухань автівку Шкарупі пошкодили першого разу.

2. Тиждень тому стало відомо в Ніжинському районі зруйнували могили під час комерційної вирубки дерев. Дерева рубав місцевий підприємець, який також получив на це згоду від Бондаренка. Микола Шкарупа, побачивши, що виробляє підприємець на кладовищі визвав поліцію, яка задокументувала факт вандалізму і невдовзі після цього отримав з написом "останнє китайське попередження".

На думку потерпілого - почерк нападників в обох випадках - схожий і обидва вони трапились за схожих обставин, коли він вчинив дії, які не сподобалась підприємцям, які шукали прихильності Бондаренка. У першій справі змінилось вже 4 слідчих, вона досі не розкрита.

- А ви після цього зверталися до Бондаренка, висловлювали йому свої підозри?

- Ні, ви що, адже прямих доказів у мене проти нього нема, проте й інших недоброзличивців також, - повідомив Шкарупа.

Для тих, кто хоче допомогти постраждалом коштами на ремонт автівки публікуємо номер його карткового рахунку: 4149609001988312Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Шкарупа, Бондаренко, напад, Кернел

Добавить в:
 
 


Центр Комплект