• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Як працює індустрія сурогатного материнства в Україні – прем'єра фільму на «UA: Перший»


Як працює індустрія сурогатного материнства в Україні – прем'єра фільму на «UA: Перший»

 

16 тисяч доларів за те, щоб виносити чужу дитину на замовлення іноземців. На цю або подібні пропозиції щорічно погоджуються сотні, а можливо, і тисячі українських жінок. Офіційних підрахунків дітей, народжених за програмами сурогатного материнства, державні органи не ведуть. Про те, як працює ця індустрія, покажуть у фільмі у неділю о 13:30 на Суспільному телеканалі «UA: Перший».Цієї неділі, 28 листопада, о 13:30 на телеканалі «UA: Перший» відбудеться прем’єра нового фільму-розслідування Суспільного «Торговці мріями». Цей фільм занурює в індустрію сурогатного материнства, в якій, як виявляється, Україна посідає високі позиції.


З яких мотивів українські жінки йдуть у програми сурогатного материнства? Скільки за це платять? Що проходять сурогатні матері, щоб народити дитину для чужих людей? Які обмеження накладають на жінок під час участі у програмах? Чи захищає бодай якось держава дітей, народжених на замовлення іноземців? І що стається з немовлятами, якщо замовники відмовляються їх забирати?

Про все це дивіться у документальному фільмі-розслідуванні «Торговці мріями» у неділю, 28 листопада, о 13:30 на телеканалі «UA: Перший».

Джерело: «UA: Перший»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: материнство

Добавить в:
 
 


Центр Комплект