• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Ринок під час карантину. пусто й не густо


Радио

Ринок під час карантину. пусто й не густо

 

Минулого четверга на городнянському ринку складалося таке враження, що продавців більше, ніж покупців. Та й заїжджих підприємців було значно менше, ніж зазвичай. Перед цим, у середу, базарна площа взагалі дивувала спокоєм і відсутністю жвавого руху. Продавці розводять руками: люди остерігаються, бо лякають штрафами за порушення вимог «червоної» зони, особливо щодо вакцинації.

У четвер підприємці переговорювались між собою щодо можливої перевірки дотримання карантинних норм та вимог. Втім, ті з них, з ким спілкувалась, були вакцинованими, а, отже, не особливо занепокоєними.

Марія Кабанцова займається підприємництвом вже вісім років. Вона торгує товарами промислової групи, а саме «секонд-хендом». Каже, вакцинувалась ще влітку, бо очікувала, що восени буде нова хвиля захворюваності на коронавірус, а, значить, і посилення карантинних вимог.

— Робила щеплення я вакциною AstraZeneca. Другу дозу отримала 22 серпня, — каже Марія. — Це був мій свідомий вибір, адже і турбувалась по своє здоров’я, і очікувала сезонного спалаху хвороби. Та й директор ринку Микола Левківський ще влітку говорив, що при ускладненні ситуації вакцинація дозволить працювати. Тому для мене введення обмежень «червоної» зони не стало великою проблемою і не довелось стрімголов бігти робити щеплення, щоб мати допуск до роботи.

Підприємці обурюються несправедливістю: чому для промислової групи обов’язкова вакцинація, а для продуктової — ні? Адже на ринку торгові місця знаходяться поруч. І як вимагати доказів вакцинованості у покупців? Які для того є підстави й повноваження у продавців?

Між тим у великих непродовольчих магазинах відвідувачів про вакцинацію запитують. Дехто з невакцинованими клієнтами працює «на винос», по дзвінку. Дехто категорично забороняє входити нещепленим. Мене, наприклад, з однією дозою вакцини й жовтим сертифікатом в магазин «Секнод хенду» не пустили. І тут не може бути ніяких обурень. Значить, власники й персонал відповідальні й турбуються не лише про себе, а й про надто безпечних відвідувачів.

Джерело: "Новини Городнянщини"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ринок, Городня

Добавить в:
 
 


Центр Комплект